24 افزونه ضروری وردپرس برای کسب و کار های آنلاین در سال 2020

افزونه های ضروری کسب و کار

بسیاری از مدیران سایت های وردپرسی و کسب و کارهای آنلاین در مورد افزونه های وردپرسی که لازم است بر روی سایت خود داشته باشند، شک و تردید دارند. داشتن مجموعه ای از ابزارهای مناسب باعث می شود کسب و کار شما به سطح بالاتری رسیده، تعداد بازدیدکنندگان تان بیشتر شده و درآمد بیشتری داشته باشید. در این مقاله ۲۴ افزونه ضروری وردپرس برای کسب و کار های آنلاین که لازم است صاحبان کسب و کار آنها را بر روی سایت خود داشته باشند، ذکر شده است.

معرفی افزونه های ضروری کسب و کار های آنلاین

WPForms (افزونه های ضروری کسب و کار)

افزونه های ضروری کسب و کار

از افزونه های ضروری وردپرس برای کسب و کارهای آنلاین می توان به WPForms اشاره کرد. هر وب سایتی به یک فرم تماس نیاز دارد تا به کاربرانش این امکان را بدهد که به راحتی با آنها در ارتباط باشند. به عنوان یک صاحب کسب و کار، اجازه دادن به مشتریان خود برای برقراری ارتباط با شما باید دراولویت اول کار شما باشد.

WPForms مبتدی دوستانه ترین افزونه فرم تماس و از بهترین افزونه های فرم ساز وردپرس است. این سازنده فرم آنلاین کشیدن و انداختن به شما اجازه می دهد تا به راحتی فرمهای تماس، فرم های اشتراک ایمیل، فرم های سفارش، فرم های پرداخت و سایر انواع فرم های آنلاین را تنها با چند کلیک ساده ایجاد کنید. در بسیاری از سایتهای بزرگ دنیا از این افزونه استفاده می شود. نسخه رایگان WPForms Lite برای کسانی که به دنبال یک راه حل ساده اند در اختیار شما قرار داده شده است. اگر می خواهید ویژگی های پیشرفته تری داشته باشید، باید نسخه pro آن را دریافت کنید.

در مقاله آموزش افزونه WPForms می توانید اطلاعات کاملی درباره این افزونه قدرتمند و نحوه استفاده از آن به دست آورید.

MonsterInsights (افزونه های ضروری کسب و کار)

افزونه های ضروری کسب و کار

MonsterInsights بهترین افزونه گوگل آنالیتیکس برای وردپرس است. این افزونه به شما این امکان را می دهد که وب سایت خود را به گوگل آنالیتیکس متصل کرده و بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد بازدید کنندگان وب سایت خود مانند اینکه از کجا می آیند و در وب سایت شما چه کاری انجام می دهند به دست آورید. به طور کلی تحلیل رفتار کاربر در وردپرس با گوگل آنالیتیکس امکان پذیر است و MonsterInsights تا به امروز قویترین و محبوب ترین افزونه برای این کار بوده است. سپس می توانید سایت خود را بهینه سازی کرده و درآمدتان را افزایش دهید.  MonsterInsights نسخه رایگان دارد. اما اگر می خواهید از ویژگی های پیشرفته آن استفاده کنید باید نسخه Pro آن را دریافت کنید.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره این افزونه و نحوه استفاده از آن به دست آورید، مقاله آموزش افزونه MonsterInsights را مطالعه کنید.

Yoast SEO (افزونه های ضروری کسب و کار)

افزونه های ضروری کسب و کار

افزونه Yoast SEO یکی از ضروری ترین افزونه های وردپرس برای کسب و کار های آنلاین است. سئو به شما کمک می کند که بتوانید بازدیدکنندگان بیشتری را از موتورهای جستجو به سایت وردپرسی خود جذب کنید. اگرچه وردپرس خود سئو دوستانه است اما با استفاده از افزونه های سئو می توانید کارهای بهتری برای افزایش ترافیک وب سایت تان انجام دهید.

افزونه Yoast SEO یکی از بهترین افزونه های سئو وردپرس است. این افزونه هرآنچه که شما برای بهینه سازی سایت وردپرسی خود برای موتورهای جستجو نیاز دارید را در اختیارتان قرار می دهد. افزونه Yoast SEO نه تنها به شما کمک می کند که برچسب های متا را اضافه کنید بلکه امکان ایجاد نقشه سایت، اتصال سایت به سرچ کنسول گوگل، بهینه سازی برای شبکه های اجتماعی و بسیاری کارهای دیگر را به شما می دهد و کل سایت شما را از نظر سئو بهینه سازی می کند.

این افزونه یکی از بهترین افزونه های وردپرس است و برای هر وب سایتی لازم است. در مقاله آموزش افزونه Yoast SEO می توانید با نحوه تنظیمات و کار این افزونه آشنا شوید.

OptinMonster (افزونه های ضروری کسب و کار)

افزونه های ضروری کسب و کار

یکی دیگر از افزونه های ضروری وردپرس برای کسب و کار های آنلاین OptinMonster است. OptinMonster از محبوب ترین نرم افزارهای بهینه سازی نرخ تبدیل و بهترین افزونه های جذب مخاطب هدفمند وردپرس است. این افزونه به شما این امکان را می دهد تا بازدیدکنندگان عبوری وب سایت تان را به مشترکان ایمیل تبدیل کنید.

افزونه OptinMonster فرم های opt-in از پیش ساخته ی تبدیل بالایی دارد که شما می توانید توسط سازنده کشیدن و رها کردن، به راحتی آنها را سفارشی سازی کنید. با این افزونه می توانید کمپین ها را برای هر کاربر شخصی سازی کنید و بنابراین پیام های درست را در زمان درست ارسال کنید.

افزونه OptinMonster برای وبلاگ نویسان، سایت های کسب و کار و فروشگاه های eCommerce بسیار مناسب است.

Constant Contact

افزونه های ضروری کسب و کار

ایمیل مؤثرترین و قابل اطمینان ترین ابزار بازاریابی برای صاحبان کسب و کار آنلاین است. ساخت لیست ایمیل به شما این امکان را می دهد که با کاربرانتان حتی زمانی که از سایت شما خارج می شوند، در ارتباط باشید.

Constant Contact یکی از بهترین سرویس های ایمیل مارکتینگ و یکی از افزونه های ضروری وردپرس برای کسب و کار های آنلاین است. این افزونه به شما اجازه می دهد که یک لیست ایمیل بسازید و ایمیلها را برای مشترکین تان ارسال کنید.

افزونه Constant Contact تا به حال بهترین پلتفرم مبتدی دوستانه بوده است که نصب سریع و آسانی نیز دارد. این ابزار با ابزار های داخلی، برای اضافه کردن فرم های ثبت نام می آید و نیز با نرم افزار جذب مخاطب هدفمند مانند OptinMonster به خوبی کار می کند.

Sucuri

افزونه های ضروری کسب و کار

برای تمام صاحبان کسب و کار آنلاین، امنیت در سایت وردپرسی باید یکی از مهمترین اولویت های آنها باشد. فایروال اپلیکیشن وب Sucuri به احتمال زیاد یکی از بهترین افزونه های امنیتی وردپرس است که می توانید برای وب سایت خود دریافت کنید و جزء یکی از افزونه های ضروری کسب و کار است.

این افزونه سایت شما را از DDoS ، حملات مخرب، حملات XSS، حملات بروت فورس و اساسا هر نوع حمله دیگری محافظت می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد برقراری و افزایش امنیت در وردپرس مقاله آموزش افزایش امنیت وردپرس را مطالعه بفرمایید. اگر روی وب سایت تان یک فایروال ندارید همین امروز یک عدد اضافه کنید.

برای آشنایی بیشتر با این افزونه و نحوه استفاده از آن، مقاله آموزش افزونه Sucuri را مطالعه کنید.

UpdraftPlus

افزونه های ضروری کسب و کار

در حالیکه در مورد امنیت صحبت می کنیم هیچ امنیتی بهتر از داشتن یک سیستم پشتیبانی قابل اعتماد نیست. به عنوان یک صاحب کسب و کار نمی توانید اطلاعات مشتری و کسب و کارتان را در صورت شکست سخت افزاری یا حمله روی سرور هاست تان از دست بدهید. اولین چیزی که باید روی تمام سایت های وردپرسی تان داشته باشید یکی از بهترین افزونه های پشتیبان گیر وردپرس است.

افزونه UpdraftPlus یکی از افزونه های محبوب پشتیبان گیری در وردپرس و از ضروری ترین افزونه های وردپرس برای کسب و کار های آنلاین است. این افزونه به شما این امکان را می دهد که پشتیبان گیری را به صورت خودکار انجام داده و با امنیت کامل پشتیبان ها را در محل دیگری مانند Google Drive، Dropbox، S3، Rackspace، FTP، email و بسیاری دیگر، ذخیره کنید.

همچنین در این افزونه، بازیابی کردن وب سایت از پشتیبان های گرفته شده بسیار آسان است. افزونه UpdraftPlus به صورت رایگان عرضه شده است و جزء یکی از افزونه های ضروری وردپرس برای کسب و کارهای آنلاین معرفی شده است. امکانات و ویژگی های نسخه رایگان آن نیز کافی است اما اگر می خواهید ویژگی های بیشتری داشته باشید باید نسخه Pro این افزونه را تهیه کنید.

در مقاله آموزش افزونه UpdraftPlus می توانید اطلاعات کاملی درباره این افزونه و نحوه استفاده از آن به دست آورید.

WP Rocket

افزونه های ضروری کسب و کار

سرعت یکی از مهمترین فاکتورهای SEO است. وب سایت های سریعتر در گوگل رتبه بندی بالاتری دارند و این به معنای بازدیدکنندگان بیشتر برای وب سایت کسب و کار شما و تبدیل بیشتر است. افزایش سرعت وردپرس یکی از بهترین کارها برای کسب نتایج بهتر در جستجوی گوگل است.

افزونه WP Rocket یکی از بهترین افزونه های کش وردپرس است که به شما امکان می دهد فایل های فشرده شده و کش شده را به بازدیدکنندگان خود ارائه دهید. این کار باعث کاهش بار سرور شده و وب سایت شما سریعتر می گردد. افزونه WP Rocket از انواع روش های کش پشتیبانی کرده و همچنین با قابلیت اتصال به CDN (شبکه تحویل محتوا)، عملکرد سرور شما را به میزان قابل ملاحظه ای بهبود می بخشد.

افزونه WP Rocket افزونه قدرتمندی است و امکانات زیادی دارد اما این افزونه رایگان نیست و باید آن را خریداری کنید. اگر ترجیح می دهید از یک افزونه رایگان استفاده کنید، افزونه W3 Total Cache جایگزین مناسبی است.

SeedProd

افزونه های ضروری کسب و کار

SeedProd بهترین افزونه صفحه های “به زودی برمی گردیم” و نگهداری در بازار است. این افزونه با یک سازنده صفحه زمان واقعی می آید که به شما امکان دسترسی به بیش از ۵۰۰۰۰۰  تصویر پس زمینه، ۷۵۰ فونت گوگل و ۵۰ قالب آماده را می دهد. افزونه SeedProd به شما کمک می کند حتی در زمانی که سایت تان آماده نیست، دنبال کنندگان خود را نگه داشته و حتی آنها را افزایش دهید.

این افزونه ویژگی هایی مانند یکپارچه شدن با سرویس های ایمیل مارکتینگ شما، تایمر شمارش معکوس، یکپارچگی با شبکه های اجتماعی و بسیاری موارد دیگر را دارد. شما همچنین می توانید کنترل کامل وب سایت خود را هنگام کار بر روی آن داشته باشید یا دسترسی کامل یا محدود به هرکسی که می خواهید بدهید.

Envira Gallery

افزونه های ضروری کسب و کار

ممکن است با خودتان فکر کنید که هیچ نیازی به یک افزونه ساخت گالری عکس در وردپرس ندارید و این کار را به راحتی می توانید در منوی رسانه پیشخوان وردپرس با انتخاب چند عکس انجام دهید. اما باید بدانید با اینکه در وردپرس به راحتی می توانید گالری تصاویر ایجاد کنید و به هیچ افزونه ای نیاز ندارید اما این گالری ها نسبتاً پایه هستند.

افزونه Envira Gallery یکی از بهترین افزونه های گالری ساز وردپرس است که به شما امکان تولید گالری های رسپانسیو زیبا در وردپرس را می دهد و یکی از افزونه های ضروری وردپرس برای کسب و کار های آنلاین نیز می باشد.

شما می توانید چندین گالری مختلف ایجاد کرده و آنها را در هر نقطه از سایت خود که می خواهید، اضافه کنید. آلبوم عکس ایجاد کنید، تصاویرتان را در پنجره های پاپ آپ باز کنید و خیلی کارهای دیگر می توانید انجام دهید و به این ترتیب سایت خود را به یک سایت تعاملی و زیبا تبدیل کنید.

برای آشنایی بیشتر با این افزونه و نحوه استفاده از آن مقاله آموزش افزونه Envira Gallery را مطالعه کنید.

اگرچه Envira Gallery افزونه قدرتمندی است ولی بسیاری از ویژگی های پیشرفته آن را باید خریداری کنید. اگر یک افزونه ساخت گالری تصاویر در وردپرس می خواهید که امکانات رایگان بیشتری داشته باشد، افزونه FooGallery جایگزین بسیار مناسبی است.

Elementor Page Builder

افزونه های ضروری کسب و کار

به عنوان یک صاحب کسب و کار متوجه شده اید که قرار دادن محصولات روی صفحات با ظاهر های متفاوت می تواند منجر به بحث های بیشتر و فروش بیشتر شود.

افزونه Elementor Page Builder یک سازنده کشیدن و رها کردن قوی و محبوب و از بهترین افزونه های صفحه ساز وردپرس است که به شما اجازه می دهد طرح بندی صفحات خود را به راحتی با استفاده از یک رابط کاربری ساده ایجاد کنید. این افزونه به شما این امکان را می دهد که به راحتی طراحی وب سایت خود را سفارشی سازی کنید و بدون نوشتن حتی یک خط کد، پوسته های صفحه سفارشی ایجاد کنید.

افزونه Elementor از افزونه های ضروری وردپرس برای صاحبان کسب و کار های اینترنتی است زیرا به آنها اجازه ساخت صفحات فرود سفارشی را بدون نوشتن کد می دهد.

در مقاله افزونه صفحه ساز Elementor می توانید اطلاعات بیشتری درباره این افزونه و نحوه استفاده از آن به دست آورید.

MemberPress

افزونه های ضروری کسب و کار

MemberPress به شما امکان می دهد که در سایت وردپرسی تان انجمن های آنلاین و سایت های عضویت بسازید. این افزونه یکی از افزونه های ضروری وردپرس برای کسب و کار های آنلاین است که به شما امکان می دهد به راحتی گزینه های عضویت به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید.

شما می توانید اشتراک ایجاد کنید و محتویات سایت را برای کاربران بسته به نقش های اشتراک آنها محدود کنید. این افزونه با تمام روشهای متداول پرداخت پول کار می کند و به خوبی با فروشگاههای آنلاینی که از ووکامرس استفاده می کنند هماهنگ است.

CSS Hero

افزونه های ضروری کسب و کار

قالب های وردپرس برای ظاهر بصری وب سایت شما به CSS متکی هستند. اگر می خواهید قالب های خود را سفارشی سازی کنید باید CSS یاد بگیرید. برای یک صاحب کسب و کار این کار می تواند بسیار وقت گیر باشد.

CSS Hero یکی از بهترین افزونه های ویرایش قالب وردپرس است که به شما اجازه می دهد هر قالب وردپرسی را بدون نوشتن یک خط کد سفارشی سازی کنید. با استفاده از این افزونه می توانید هر قالبی که در بازار موجود است را برای تطبیق با نیازهای خود سفارشی سازی کنید.

Easy Social Share Buttons

افزونه های ضروری کسب و کار

Easy Social Share Buttons یکی از افزونه های ضروری وردپرس برای شبکه های اجتماعی و کسب و کار های آنلاین وردپرس است. این افزونه به شما امکان می دهد تا به راحتی دکمه های اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی را به وب سایت خود اضافه کنید و از بهترین افزونه های اشتراک گذاری محتوا در شبکه های اجتماعی است.

برخلاف دیگر افزونه های به اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی،Easy Social Share Buttons بسیار سریع است و تنها با پلتفرم های اجتماعی که شما واقعاً از آنها استفاده می کنید می آید. این افزونه طوری طراحی شده است که برای تمام کاربران از مبتدی تا توسعه دهنده قابل استفاده است.

LearnDash

افزونه های ضروری کسب و کار

LearnDash بهترین افزونه LMS وردپرس برای ایجاد و فروش دوره های آموزشی آنلاین از وب سایت وردپرسی شما است. این افزونه یک سازنده دوره های آموزشی کشیدن و رها کردن است که به شما اجازه می دهد درس ها، کوییزها و تکالیف درسی را به سرعت به سایت خود اضافه کنید و دوره های آموزشی خودتان را بسازید.

Insert Headers and Footers

افزونه های ضروری کسب و کار

هنگام مدیریت وب سایت های وردپرس، ممکن است گاهی اوقات نیاز به اضافه کردن اسنیپت های کد به هدر و فوتر سایت وردپرسی داشته باشید. این به این معنی است که شما باید فایل های قالب را ویرایش کنید که می تواند منجر به بهم ریختن و شکسته شدن قالب های وردپرسی شما شود.

افزونه Insert Headers and Footers به شما این امکان را می دهد که به راحتی اسنیپت های کد را به سایت وردپرسی تان بدون نیاز به ویرایش فایل های قالب اضافه کنید.

در مقاله آموزش افزونه Insert Header and Footers می توانید اطلاعات بیشتری درباره این افزونه و نحوه استفاده از آن به دست آورید.

Quick and Easy FAQs

افزونه های ضروری کسب و کار

در هنگام راه اندازی یک محصول یا وب سایت جدید، ممکن است لازم باشد قسمت سوالات متداول را در وردپرس اضافه کنید. شمامی توانید یک صفحه جدید با تمام سوالات متداولی (FAQs) که پرسیده می شود اضافه کنید ولی در اغلب موارد تعداد سوالات متداول با رشد محصول شما و افزایش تعداد مشتریان پایه شما خیلی زیاد می شود.

با اضافه کردن بخش FAQ، شمامی توانید هزینه های پشتیبانی خود را به طور قابل توجهی کاهش دهید و نرخ تبدیل را بهبود دهید. افزونه Quick and Easy FAQs که یکی از افزونه های ضروری کسب و کار و از بهترین افزونه های سوالات متداول وردپرس است، این کار را برای شما انجام می دهد.

برای آشنایی بیشتر با این افزونه و نحوه استفاده از آن مقاله افزونه Quick and Easy FAQs را مطالعه کنید.

G Suite

افزونه های ضروری کسب و کار

G Suite مجموعه ای از برنامه های کاربردی وب مانند ایمیل، اسناد، صفحات گسترده، و غیره است. این مجموعه قدرتمند از برنامه های کاربردی وب که توسط گوگل ایجاد شده ارزان، قابل توسعه آسان و بدون دردسر است.

G Suite به شما اجازه می دهد که برای لایسنس های نرم افزاری، سخت افزار، استخدام کارمندان IT، مدیریت پشتیبان گیری و بسیاری کارهای دیگر در هزینه ها صرفه جویی کنید. مهمتر از همه این که به شما اجازه می دهد از یک آدرس ایمیل حرفه ای با نام دامنه کسب و کارتان در Gmail استفاده کنید.

SEMRush

افزونه های ضروری کسب و کار

SEMRush یک مجموعه کامل بازاریابی برای متخصصین دیجیتال مارکتینگ و صاحبان کسب و کار و از بهترین ابزارهای سئو وردپرس است. این مجموعه دارای ابزارهای قدرتمندی برای بهبود SEO سایت شما، استراتژی ترافیک پرداخت شده، شبکه های اجتماعی و استراتژی محتوا و PR است.

به عنوان یک صاحب کسب و کار، به اطلاعاتی نیاز دارید که پی ببرید رقیبان شما چه کاری برای وب سایت شان انجام می دهند. SEMRush به شما اجازه می دهد تا به کلمات کلیدی، جایی که رقیبان شما رتبه بندی می شوند نگاهی بیندازید. همچنین می توانید کلمات کلیدی خریداری شده و ترافیک ارگانیک آنها را بررسی کنید. به این ترتیب می توانید محتوا و استراتژی بازاریابی خود را بهینه کنید.

اگر می خواهید با نحوه استفاده از این ابزار بیشتر آشنا شوید، مقاله آموزش SEMRush را مطالعه کنید.

WP Mail SMTP

افزونه های ضروری کسب و کار

وردپرس به صورت پیش فرض از تابع ارسال PHP برای ارسال ایمیل ها استفاده می کند. مشکل اینجا است که شرکت های هاستینگ وردپرس، نصب این ویژگی را به درستی ندارند یا آنها را برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی مسدود کرده اند. این امر به این معنی است که شما و کاربرانتان ممکن است اطلاعیه های مهم ایمیل را از سایت وردپرسی خود دریافت نکنید.

افزونه WP Mail SMTP این مشکل را حل کرده است. این افزونه که از افزونه های ضروری وردپرس برای کسب و کار های اینترنتی و از بهترین افزونه های SMTP وردپرس است، ایمیل های وردپرس را از یک سرور SMTP می فرستد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این افزونه و نحوه استفاده از آن مقاله آموزش افزونه WP Mail SMTP را مطالعه کنید.

TablePress

افزونه های ضروری کسب و کار

برای مدت زمان طولانی ویرایشگر وردپرس گزینه ای برای ایجاد جدول در نوشته ها یا برگه ها نداشت. ویرایشگر گوتنبرگ وردپرس که با وردپرس ۵ عرضه شده است، دارای یک بلوک جدول می باشد که امکان ایجاد جدول در نوشته ها و برگه های وردپرسی را می دهد. اما این بلوک جدول فاقد بسیاری از ویژگی ها می باشد.

افزونه TablePress که یکی از افزونه های ضروری وردپرس برای کسب و کار های آنلاین و از بهترین افزونه های جدول ساز وردپرس است، این مشکل را با بوجود آوردن امکان ایجاد جدول های زیبا در سایت وردپرسی شما حل کرده است. این افزونه داده های جدول را از نوشته ها و برگه های شما جدا نگه می دارد و به این معنی است که شما می توانید جدول را در هر جایی از سایت خود قرار دهید و آن را از یک نقطه بروزرسانی کنید. مهمتر از همه اینکه لازم نیست هیچ کد HTML یا CSS بنویسید.

در مقاله آموزش افزونه TablePress می توانید اطلاعات بیشتری درباره این افزونه و کارکرد آن به دست آورید.

WPML

افزونه های ضروری کسب و کار

وردپرس به صورت پیش فرض به شما اجازه نمی دهد که به راحتی یک سایت چندزبانه ایجاد کنید. این یک چالش بزرگ برای سایت های کسب و کاری است که خدمات و یا محصولات خود را به مشتری هایی با زبان های مختلف و در مناطق مختلف جغرافیایی ارائه می دهند.

افزونه WPML که یکی از افزونه های ضروری وردپرس است، یکی از بهترین افزونه های چندزبانه کردن سایت در وردپرس است که به شما اجازه می دهد به راحتی وب سایت چند زبانه با وردپرس بسازید.

کار با افزونه WPML بسیار آسان است و همچنین این افزونه بسیار سئو دوستانه است و به شما این امکان را می دهد که محتوای خود را با زبانهای مختلف ایجاد کنید.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره این افزونه و نحوه استفاده از آن داشته باشید، مقاله آموزش افزونه WPML را مطالعه کنید.

WooCommerce (افزونه های ضروری کسب و کار)

افزونه های ضروری کسب و کار

WooCommerce محبوب ترین افزونه eCommerce برای ساخت فروشگاه آنلاین در وردپرس است که توسط بیش از ۴ میلیون وب سایت مورد استفاده قرار می گیرد. این افزونه تمام ویژگی های قدرتمندی که برای ایجاد یک فروشگاه آنلاین نیاز دارید را دارا می باشد.

در طول چند سال گذشته، WooCommerce خود را به عنوان برجسته ترین و یکی از بهترین افزونه های eCommerce وردپرس شناسانده است. حتی در حال حاضر یک اکوسیستم WooCommerce با میزبانی اختصاصی WooCommerce ، قالب های WooCommerce ، و افزونه های WooCommerce در دسترس است.

در مقاله آموزش افزونه WooCommerce می توانید اطلاعات کاملی درباره این افزونه و نحوه استفاده از آن به دست آورید.

Pretty Links (افزونه های ضروری کسب و کار)

افزونه های ضروری کسب و کار

Pretty Links یکی از بهترین افزونه های کوتاه کردن لینک وردپرس است. این افزونه به شما اجازه می دهد که به راحتی پیوندهای وابسته را مدیریت کنید. همچنین به شما این امکان را می دهد که پیوندها را کوتاه کرده و به خاطر سپاری آنها را برای به اشتراک گذاری آسان می کند.

این ابزار برای بازاریابان، تولید کنندگان پادکست، صاحبان کسب و کار و هرکسی که می خواهد URL های کوتاه را به راحتی در وردپرس ایجاد کند، مناسب است.

برای آشنایی بیشتر با این افزونه و نحوه استفاده از آن مقاله آموزش افزونه Pretty Links را مطالعه کنید.

Akismet (افزونه های ضروری کسب و کار)

افزونه های ضروری کسب و کار

Akismet یکی از افزونه های ضروری وردپرس برای کسب و کار های آنلاین است که توسط تیم Automattic، تیم توسعه دهنده وردپرس، طراحی شده است. این افزونه تمام کامنت ها را به صورت خودکار بررسی کرده و آنهایی که شبیه اسپم است را فیلتر می کند. افزونه Akismet نیاز به پیکربندی هیچ نوع تنظیماتی ندارد. بنابراین کار با آن بسیار راحت است و تنها نیاز است که این افزونه را نصب و فعال سازی کنید.

Akismet رایگان است اما برای استفاده از آن یک کلید API از Akismet.com لازم است. کلید API برای سایت های شخصی رایگان است اما برای سایت های تجاری و کسب و کار باید اشتراک آن را خریداری کنید.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره این افزونه ضد اسپم و نحوه استفاده از آن به دست آورید، مقاله آموزش افزونه Akismet را مطالعه کنید.

امیدواریم این آموزش مورد توجه و استفاده شما قرار گرفته باشد. شما چه افزونه های دیگری می شناسید که برای سایت های کسب و کار آنلاین ضروری است. دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید.

درباره ی مینا قدسی

مطلب پیشنهادی

کپچا

کپچا چیست | ReCAPTCHA گوگل | معرفی افزونه های کپچا وردپرس

گسترش روزافزون وردپرس به عنوان محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا باعث شده است که وب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *