Easy Username Updater افزونه تغییر نام کاربری وردپرس

Easy Username Updater

اگر می خواهید نام کاربری خود یا دیگر کاربران سایت را تغییر دهید، افزونه Easy Username Updater این کار را به سادگی برای شما انجام می دهد.

وقتی برای اولین بار اقدام به طراحی سایت با وردپرس می کنید، یک نام کاربری و رمز عبور برای دسترسی به صفحه مدیریت سایت ایجاد می کنید. گاهی اوقات نیاز است که این نام کاربری را عوض کنید. برخی دلایلی که ممکن است باعث شود شما به فکر تغییر نام کاربری خود بیفتید، عبارت است از:

  • یک نام کاربری پیش فرض مانند admin یا administrator استفاده کرده اید و حال برای افزایش امنیت وردپرس می خواهید این نام را تغییر دهید. زیرا حدس زدن چنین نام های کاربری برای هکرها بسیار ساده است.
  • شما می خواهید اکانت ادمین خود را به شخص دیگری تحویل دهید.
  • می خواهید یک نام کاربری انتخاب کنید که مطابق با استایل و/یا برندینگ سایت شما باشد.

راه های زیادی برای تغییر نام کاربری در وردپرس وجود دارد که در مقاله آموزش تغییر نام کاربری در وردپرس می توانید با این روش ها آشنا شوید. اما تغییر نام کاربری مانند هر کار دیگری در وردپرس، با استفاده از افزونه ها نیز امکان پذیر است.

یکی از بهترین افزونه ها برای تغییر نام کاربری در وردپرس، افزونه Easy Username Updater است. افزونه Easy Username Updater  بسیار سبک وزن ، کاملاً بازبینی شده و کاربرد آن بسیار ساده است. این افزونه به مدیران امکان می دهد نام کاربری خود و دیگر کاربران را در سایت تغییر دهند. افزونه Easy Username Updater یک لیست از کاربران با آدرس ایمیل، نام کاربری و نقش آنها را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین می توانید نامی که در سایت نمایش داده می شود را تغییر دهید.

این افزونه همچنین کارهای زیر را انجام می دهد:

  • می توانید کاربر را با نام کاربری، آدرس ایمیل یا نقش جستجو کنید.
  • نام کاربری به روز شده را از طریق ایمیل برای کاربر ارسال کنید.

در این مقاله افزونه Easy Username Updater را مورد بررسی قرار داده و نحوه استفاده از آن را توضیح می دهیم.

آموزش افزونه Easy Usename Updater برای تغییر نام کاربری وردپرس

افزونه را از پایین صفحه دریافت نموده و آن را در سایت خود در بخش افزونه ها نصب کنید. اگر منو افزونه را ندیدید یا اطلاعات جزئی تری لازم دارید، به راهنمای گام به گام ما در مورد آموزش نصب افزونه وردپرس مراجعه کنید.

بعد از اینکه افزونه نصب شد آن را فعال کنید. پس از فعال سازی افزونه در پیشخوان وردپرس به مسیر کاربران » Username Updater بروید.

صفحه ای مشابه شکل زیر مشاهده می کنید.

افزونه Easy Username Updater لیستی از کاربرانی که در سایت وجود دارند را همراه با آی دی کاربر، نام کاربری، آدرس ایمیل و نقش را نشان می دهد. همچنین ستونی به نام Update وجود دارد که در آن یک لینک update روبروی هر کاربر نشان داده شده است.

برای تغییر نام کاربری وردپرس، باید برای کاربر خاصی که می خواهید نام کاربریش را عوض کنید، روی لینک update کلیک کنید.

صفحه ای مشابه شکل زیر مشاهده می کنید.

در قسمت New Username نام کاربری جدید را بنویسید.

اگر می خواهید در مورد تغییراتی که اخیراً ایجاد کرده اید، به کاربری که نام کاربریش را عوض کرده اید، ایمیل ارسال کنید، گزینه Send User Notification را فعال کنید. سپس روی دکمه Update Username کلیک کنید.

به این ترتیب، نام کاربری به طور خودکار تغییر می یابد. شما می توانید این کار را برای هر تعداد اکانت که بخواهید، انجام دهید. همچنین در صورت تمایل می توانید دوباره برگشته و نام کاربری را تغییر دهید.

اگر نام کاربری خود را به روز می کنید، اطمینان حاصل کنید که پس از تغییر نام کاربری، از سیستم خارج شده و دوباره وارد سیستم شوید تا اثر آن به طور کامل مشاهده کنید.

امیدواریم این آموزش مورد توجه و استفاده شما قرار گرفته باشد.

دانلود افزونه

دانلود افزونه Easy Username Updater
صفحه افزونه Easy Username Updater

درباره ی مینا قدسی

مطلب پیشنهادی

WP Job Manager

WP Job Manager افزونه راه اندازی سایت کاریابی در وردپرس

WP Job Manager  یک افزونه ایجاد سیستم فرصت های شغلی و ساخت سایت کاریابی برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *