Meks Smart Social Widget نمایش شبکه اجتماعی در نوار کناری وردپرس

Meks Smart Social Widget

اگر می خواهید لینک شبکه های اجتماعی مورد نظر خود را در نوار کناری سایت قرار داده و با استفاده از آنها تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید، افزونه Meks Smart Social Widget یکی از بهترین افزونه های ابزارک ها و نوار کناری وردپرس برای انجام این کار است.

ابزارک های وردپرس ساده ترین و راحت ترین راه برای نشان دادن اطلاعات و مطالب ارزشمند در هر گوشه از وب سایت وردپرس شما هستند. لینک های شبکه های اجتماعی، آخرین نوشته ها و مقاله های محبوب، دیدگاه ها، برگه ها و بسیاری موارد دیگر را می توانید با ابزارک های وردپرس در نوار کناری سایت یا در هر منطقه ابزارک های دیگری که قالب شما در اختیارتان قرار می دهد، نمایش دهید.

هر قالب وردپرس مجموعه ای از ابزارک های رایگان داخلی را برای اهداف تحویل محتوا ارائه می دهد. اما اگر ابزارک خاصی نیاز دارید که در میان ابزارک های درون ساخته وردپرس قرار ندارد یا ابزارک درون ساخته قابلیتی که مورد نیاز شما است را ندارد می توانید از افزونه هایی که ابزارک های سفارشی را به وب سایت شما اضافه می کنند، استفاده کنید.

Meks Smart Social Widget  یک افزونه ابزارک شبکه های اجتماعی وردپرس است که می تواند بیش از 40 آیکون شبکه اجتماعی مختلف را در ناحیه ابزارک های سایت وردپرس شامل نوار کناری سایت نشان داده و با استایل های مختلف شامل شکل آیکون ها، رنگ آنها و بسیاری موارد دیگر، آنها را شخصی سازی کند.

این افزونه یک راه آسان برای قرار دادن لینک شبکه های اجتماعی در نوار کناری وردپرس است. البته افزونه های زیادی هستند که با استفاده از آنها می توانید لینک شبکه های اجتماعی را در سایت وردپرس خود قرار دهید. در مقاله بهترین افزونه های شبکه های اجتماعی وردپرس می توانید لیستی از قدرتمندترین این افزونه ها را مشاهده کنید.

کار با افزونه Meks Smart Social Widget بسیار ساده است. کافی است شکل آیکون و اندازه های آن را انتخاب کرده و وب سایت خود را به پروفایل شبکه های اجتماعی تان متصل کنید. این افزونه بیش از 100 شبکه اجتماعی مختلف شامل موارد زیر را پشتیبانی می کند:

Aim ، Apple ، Behance ، Blogger ، Cargo ، Delicious ، DeviantArt ، Digg ، Dribbble ، Envato ، Evernote ، Facebook ، Flickr ، Forrst، Github، Google، GooglePlus، GrooveShark، iCloud، Instagram، LastFM ، LinkedIN، MySpace، Picasa، Pinterest، ReddIt، Rss، Skype، Soundcloud، Spotify، StumbleUpon، Tumblr، Twitter، Vimeo، Vine، WordPress، Xing، Youtube، Zerply، 500px، vKontakte، Sina Weibo، Tencent Weibo، Me2Day …

برخی ویژگی های این افزونه عبارتند از:

  • انتخاب از بین 100 شبکه اجتماعی مختلف
  • انتخاب از بین سه شکل مختلف آیکون (مربع، دایره یا گوشه های گرد)
  • تعیین اندازه دلخواه برای آیکون های شبکه های اجتماعی

در این مقاله افزونه Meks Smart Social Widget را آموزش داده و نحوه استفاده از آن را توضیح می دهیم.

آموزش افزونه Meks Smart Social Widget و نمایش آیکون های شبکه های اجتماعی در نوار کناری وردپرس

ابتدا افزونه را از پایین صفحه دریافت نموده و آن را در سایت خود در بخش افزونه ها نصب کنید. اگر منو افزونه را ندیدید یا اطلاعات جزئی تری لازم دارید، به راهنمای گام به گام ما در مورد آموزش نصب افزونه وردپرس مراجعه کنید.

بعد از اینکه افزونه نصب شد آن را فعال کنید.  پس از فعال سازی افزونه در پیشخوان وردپرس به مسیر نمایش » ابزارک ها بروید.

ابزارک Meks Social Widget را کشیده و در ناحیه ابزارک های مورد نظر خود رها کنید.

Meks Smart Social Widget

پس از آن در باکس تنظیمات ابزارک می توانید تنظیمات مورد نظر خود را اعمال کنید.

Meks Smart Social Widget
  • Title: در این قسمت عنوان ابزارک را وارد کنید.
  • Introduction text: در این قسمت به دلخواه خود می توانید یک متن به عنوان معرفی وارد کنید.
  • Icon shape: افزونه Meks Smart Social Widget به شما امکان می دهد شکل آیکون ها را انتخاب کنید. در این قسمت می توانید این کار را انجام دهید. گزینه هایی که در اختیار شما قرار دارد شامل مربع، دایره و گوشه های گرد است.
  • Icon size: اندازه آیکون را می توانید در این قسمت شخصی سازی کنید.
  • Icon font size: اندازه فونت های آیکون را در این قسمت مشخص کنید.
  • Open links in: افزونه Meks Smart Social Widget به شما امکان می دهد که در این قسمت انتخاب کنید با کلیک بر روی آیکون، پروفایل شبکه اجتماعی مربوطه در یک پنجره جدید یا در همان پنجره باز شود.
  • Icons: با کلیک بر روی دکمه Add Icon می توانید شبکه اجتماعی مورد نظر خود را انتخاب کرده و آدرس پروفایل خود را وارد کنید.
Meks Smart Social Widget

با کلیک مجدد بر روی دکمه Add Icon هر تعداد شبکه اجتماعی که بخواهید را می توانید اضافه کنید.

پس از اعمال تنظیمات مورد نظر خود روی دکمه ذخیره کلیک کنید.

حال می توانید به فرانت اند سایت مراجعه کرده و آیکون های شبکه های اجتماعی اضافه شده را مشاهده کنید.

امیدواریم این آموزش مورد توجه و استفاده شما قرار گرفته باشد.

دانلود افزونه

دانلود افزونه
صفحه افزونه

درباره ی مینا قدسی

مطلب پیشنهادی

Advanced iFrame

Advanced iFrame افزونه پیشرفته نمایش آی فریم در وردپرس

استفاده از iframe یکی از ساده ترین راه ها برای نمایش ایمن مطالب از وب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *