افزونه Revive Old Posts و ارسال مطالب وردپرس به شبکه های اجتماعی

افزونه Revive Old Posts

اشتراک گذاری مطالب سایت وردپرسی در شبکه های اجتماعی راهی عالی برای افزایش ترافیک وب سایت و تبدیل بیشتر است. افزونه Revive Old Posts یکی از بهترین افزونه های ارسال مطالب وردپرس به شبکه های اجتماعی است که هم مطالب قدیمی و هم جدید وب سایت شما را در شبکه های اجتماعی توییتر و فیسبوک انتشار می دهد.

تولید کنندگان محتوا و وبلاگ نویسانی که حجم زیادی محتوای همیشه سبز تولید می کنند همواره به دنبال راهی هستند که پست های قدیمی خود که برای تولید آنها ساعتها وقت و انرژی صرف کرده اند را به مخاطبان بیشتری عرضه کنند. افزونه Revive Old Posts راهی عالی برای تبلیغ خودکار پست های قدیمی وبلاگ در فیسبوک و توییتر (و در نسخه Pro افزونه لینکدین، پینترست، Tumblr و Buffer) است.

این افزونه به صورت خودکار پیام ها را به بزرگترین شبکه های اجتماعی ارسال می کند و پست هایی که قبلاً در وبلاگ منتشر کرده اید را نیز به اشتراک می گذرد.

 ویژگی های اصلی افزونه Revive Old Posts عبارت است از:

  • اشتراک گذاری نوشته های قدیمی و جدید وبلاگ
  • انتخاب مدت زمان بین اشتراک گذاری ها
  • انتخاب تعداد پست های اشتراک گذاشته شده در هر بار
  • استفاده از هشتگ برای تمرکز بر موضوعات
  • قرار دادن لینک در پست ها
  • مستثنی کردن دسته ها
  • مستثنی کردن برخی نوشته ها
  • ادغام شده با گوگل آنالیتیکس
  • سازگار با کوتاه کننده URL ها

در این مقاله افزونه Revive Old Posts را مورد بررسی قرار داده و نحوه استفاده از آن را آموزش می دهیم.

افزونه Revive Old Posts و اشتراک گذاری خودکار مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی

ابتدا افزونه را از پایین صفحه دریافت نموده و آن را در سایت خود در بخش افزونه ها نصب کنید. اگر منو افزونه را ندیدید یا اطلاعات جزئی تری لازم دارید، به راهنمای گام به گام ما در مورد آموزش نصب افزونه وردپرس مراجعه کنید.

بعد از اینکه افزونه نصب شد آن را فعال کنید. پس از فعال سازی افزونه منوی جدیدی به نام Revive Old Posts در پیشخوان وردپرس اضافه می شود. روی آن کلیک کنید. صفحه پیشخوان افزونه مشابه شکل زیر نشان داده خواهد شد.

افزونه Revive Old Posts

همانطور که در بالای صفحه مشاهده می کنید، این صفحه از تب های مختلفی تشکیل شده است. در ادامه آموزش به بررسی هریک از این تب ها می پردازیم.

اضافه کردن اکانت شبکه های اجتماعی

افزونه Revive Old Posts

در تب Accounts می توانید اکانت شبکه های اجتماعی مورد نظر خود را اضافه کنید. در نسخه رایگان افزونه Revive Old Posts تنها می توانید شبکه های اجتماعی فیسبوک و توییتر را اضافه کنید. برای دسترسی به شبکه های اجتماعی دیگر شامل لینکدین، پینترست، Tumblr و Buffer باید نسخه Pro افزونه را خریداری کنید.

برای اضافه کردن شبکه های اجتماعی، روی شبکه مورد نظر خود کلیک کنید. سپس یوزرنیم و پسورد اکانت خود را وارد کرده و با چند کلیک ساده شبکه اجتماعی مورد نظر خود را به Revive Old Posts اضافه کنید.

هنگامی که اکانت متصل شد، نام و تصویر پروفایل در صفحه پیشخوان افزونه نشان داده می شود.

افزونه Revive Old Posts

شما می توانید اکانت خود را با کلیک بر روی دکمه Toggle در سمت چپ صفحه، غیرفعال کنید.

تنظیمات عمومی افزونه Revive Old Posts

افزونه Revive Old Posts

در تب تنظیمات عمومی می توانید تنظیمات زیر را انجام دهید:

Minimum interval between shares: در این قسمت می توانید حداقل زمان بین اشتراک گذاری ها را مشخص کنید. در این فیلد باید مقدار را به ساعت وارد کنید و برای کمتر از یک ساعت از اعشار مانند 0.4 استفاده کنید.

Minimum post age و Maximum post age: در این دو قسمت می توانید حداقل و حداکثر سن برای اشتراک گذاری پست ها را مشخص کنید. شما می توانید هر تعداد روز که بخواهید را برای این مقادیر انتخاب کنید. اگر می خواهید هرکدام از آنها را غیرفعال کنید ، از مقدار “0” استفاده کنید.

Number of posts: در این فیلد می توانید تعداد پست هایی که در هر بار به اشتراک گذاشته می شود را انتخاب کنید.

Share more than once: اگر این چک باکس را فعال کنید، پست های قدیمی شما بیش از یکبار به اشتراک گذاشته می شوند.

Post types: این گزینه مربوط به نسخه Pro افزونه است. در این قسمت می توانید نوع محتوایی که می خواهید به اشتراک بگذارید را مشخص کنید. حالت پیش فرض  Post است.

Taxonomies: اگر می خواهید دسته خاصی از سایت خود را از اشتراک گذاری مستثنی کنید یا آن را شامل کنید، در این قسمت می توانید این کار را انجام دهید. کافی است پنجره کشویی را باز کرده و دسته هایی که می خواهید شامل یا حذف کنید را انتخاب نمایید. برای مستثنی کردن، چک باکس Exclude را فعال کنید.

Enable Google Analytics Tracking: فعال کردن این گزینه، گوگل آنالیتیکس را قادر می کند تا مقدار ترافیکی که توسط افزونه تولید می شود را ردگیری کند.

Enable Instant Sharing option: با فعال کردن این گزینه می توانید پست ها را به محض انتشار یا بروزرسانی به اشتراک بگذارید.

Enable instant sharing by default: اگر می خواهید اشتراک گذاری فوری به صورت پیش فرض برای پست های جدید فعال باشد، این گزینه را فعال کنید.

Housekeeping: اگر چک باکس این قسمت را فعال کنید با پاک کردن افزونه Revive Old Posts تمام تنظیمات ذخیره شده پاک می شود.

پس از پیکربندی تمام تنظیمات روی گزینه Save کلیک کنید.

تنظیم فرمت پست ها

بخش “Post Format” به شما امکان شخصی سازی تنظیمات محتوا را می دهد.

افزونه Revive Old Posts

Post Content: در این بخش می توانید محتوایی که می خواهید به اشتراک بگذارید را انتخاب کنید. به عبارت دیگر جایی که محتوای مورد نظر شما باید فچ شود را مشخص کنید. گزینه هایی که در این بخش در اختیار شما قرار دارند شامل عنوان پست، متن پست، عنوان و متن پست و یک فیلد سفارشی است.

Maximum chars: در این فیلد می توانید تعداد کاراکترهای محتوا یعنی طول متن را مشخص کنید.

Additional text: اگر می خواهید متن دیگری را همراه با محتوای خود به اشتراک بگذارید، در این قسمت می توانید متن مورد نظر خود را وارد کنید. سپس در قسمت بعدی یعنی Where to add the custom text می توانید مشخص کنید که این متن در کجا قرار بگیرد. می توانید متن را در ابتدا یا انتهای پست نمایش دهید.

Include link: در این قسمت می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید در اشتراک گذاری های اجتماعی لینکی به پست خود اضافه کنید یا خیر.

Custom field: اگر می خواهید URL از یک فیلد سفارشی فچ شود باید چک باکس این قسمت را فعال کنید و در قسمت custom field که با فعال شدن آن ظاهر می شود، فیلد سفارشی خود را وارد کنید.

Use url shortener: اگر این گزینه را فعال کنید می توانید از یک URL کوتاه شده برای لینک پست خود استفاده کنید.

URL Shortener Service: افزونه Revive Old Posts از تمام سرویس های محبوب کوتاه کننده لینک پشتیبانی می کند. بعضی از سرویس ها نیاز به یک کلید API دارند که می توانید آن را به رایگان به دست آورید.

Hashtags: برای استفاده از هشتگ، گزینه مورد نظر خود را از پنجره کشویی این قسمت انتخاب کنید. به صورت پیش فرض گزینه استفاده نکردن از هشتگ انتخاب شده است. گزینه هایی که در این قسمت در اختیار شما قرار دارد استفاده از هشتگ های متداول در تمام اشتراک گذاری ها، ساخت هشتگ از دسته ها، ساخت هشتگ از برچسب ها و ساخت هشتگ از فیلدهای سفارشی است.

Post with image: اگر می خواهید از تصویر شاخص همراه با پست خود استفاده کنید، چک باکس این قسمت را فعال کنید.

در انتها روی گزینه Save post format کلیک کنید.

Custom Achedule، Sharing Queue و Logs

در نسخه رایگان افزونه Revive Old Posts امکان زمان بندی ارسال خودکار پست ها وجود ندارد. برای استفاده از این ویژگی باید نسخه Pro افزونه را خریداری کنید.

هنگامی که نسخه پرمیوم افزونه را خریداری کردید می توانید وارد تب Custom Schedule شده و اشتراک گذاری خودکار پست ها را زمان بندی کنید.

شما می توانید پست های انتشار یافته را با مراجعه به تب Sharing Queue بررسی کنید. در این تب لیستی از بروزرسانی های آینده همراه با متن پست، لینک، زمان اشتراک گذاری و شبکه اجتماعی که قرار است پست در آن به اشتراک گذاشته شود، نشان داده شده است.

می توانید توضیحات و لینک را با کلیک بر روی نماد مداد ویرایش کنید. همچنین می توانید یک آپدیت را از لیست حذف کنید. در سمت راست، شمارش معکوس برای زمان ارسال بعدی وجود دارد.

تب Logs گزارشی از آپدیت های مربوط به پست ها در شبکه های اجتماعی مختلف را ارائه می دهد. می توانید با کلیک بر روی دکمهSEE SAMPLE POST  در پایین صفحه، یک پست نمونه را بررسی کنید. و دکمه RESET تمام تنظیمات افزونه را به حالت اولیه برمی گرداند.

عدم اشتراک گذاری یک نوشته خاص در افزونه Revive Old Posts

اگر می خواهید نوشته خاصی را اشتراک گذاری نکنید، در پیشخوان وردپرس به مسیر Revive Old Posts » Exclude Posts بروید. لیستی از نوشته های موجود در وب سایت شما نشان داده می شود.

افزونه Revive Old Posts

در قسمت سمت راست صفحه می توانید این لیست را براساس نوع نوشته و دسته فیلتر کنید. البته گزینه نوع نوشته در نسخه Pro افزونه ارائه شده است.

در بخش سمت چپ صفحه لیست نوشته ها نشان داده شده است. در بالای این قسمت باکسی قرار دارد که به شما امکان جستجوی یک نوشته خاص در لیست را می دهد.

با قرار دادن موس بر روی نوشته مورد نظر خود، دکمه “Exclude this post” ظاهر می شود. با کلیک بر روی این دکمه، نوشته هایلایت شده و به اشتراک گذاشته نمی شود.

همانطور که از این بررسی مشخص است، افزونه Revive Old Posts Pro یک افزونه همه کاره برای زنده کردن نوشته های قدیمی شما است. این افزونه تمام ویژگی های مورد نیاز شما را دارد و به روشی دقیق و منطقی سازماندهی می شوند.

امیدواریم این آموزش مورد توجه و استفاده شما قرار گرفته باشد.

دانلود افزونه

صفحه افزونه

درباره ی مینا قدسی

مطلب پیشنهادی

WP Reset

WP Reset افزونه ریست کردن وردپرس و بازگشت به تنظیمات اولیه

اگر مدتی است که با وردپرس کار کرده اید، حتماً با شرایطی روبرو شده اید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *