19 افزونه برتر شبکه های اجتماعی وردپرس برای افزودن دکمه های اشتراک گذاری

افزونه شبکه اجتماعی

شبکه های اجتماعی بستر بسیار مناسبی برای معرفی وب سایت وردپرس شما و جذب ترافیک بیشتر به آن هستند. افزونه های بسیار زیادی در وردپرس وجود دارند که امکان استفاده از این بستر را به آسان ترین روش ممکن فراهم می کنند. در این مقاله بهترین افزونه های شبکه های اجتماعی وردپرس برای اضافه کردن دکمه های اشتراک در شبکه های اجتماعی را معرفی می کنیم.

اگر می خواهید مطالب منتشر شده در سایت وردپرس خود را به صورت خودکار در شبکه های اجتماعی محبوب تان منتشر کنید، از بهترین افزونه های ارسال خودکار مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی استفاده کنید.

در سال های اخیر شبکه های اجتماعی پرجمعیت ترین و محبوب ترین پلتفرم ها بوده اند. هر روز به تعداد کاربران شبکه های اجتماعی افزوده می شود و بسیاری از مردم اخبار و سایر اطلاعات را از طریق شبکه های اجتماعی به دست می آورند. بنابراین امروزه بازاریابی شبکه های اجتماعی بخش مهمی از بازاریابی محتوا را تشکیل می دهد. یکی از بهترین راه ها برای بهره مندی از این پتانسیل عظیم اضافه کردن دکمه های شبکه های اجتماعی در سایت وردپرس است تا کاربران بتوانند مطالب و محتواهای شما را در شبکه های اجتماعی محبوب شان منتشر کنند یا در شبکه های اجتماعی شما عضو شوند.

اگر می خواهید تصاویری که در صفحه اینستاگرام خود منتشر می کنید، در سایت وردپرس شما هم نمایش داده شود، از بهترین افزونه های اینستاگرام وردپرس استفاده کنید.

افزونه های بسیار زیادی وجود دارند که با استفاده از آنها می توانید کاربران را برای مشترک شدن در شبکه های اجتماعی تان تشویق کنید، تعداد دنبال کنندگان را ردیابی کنید، محتوای خود را تقویت کنید و بسیاری کارهای دیگر را انجام دهید. از آنجا که ده ها هزار افزونه و پلتفرم برای انجام این کار وجود دارد پیدا کردن بهترین افزونه های شبکه های اجتماعی وردپرس ممکن است کمی گیج کننده باشد. مشکل اصلی با بیشتر افزونه های شبکه های اجتماعی وردپرس کارایی آنها است.

از آنجا که افزونه های شبکه های اجتماعی باید استایل شیت ها و اسکریپت های بیشتری را در سایت شما بارگذاری کنند، گاهی اوقات سرعت وب سایت شما را پایین می آورند. بنابراین باید بین ویژگی های افزونه ها و عملکرد وب سایت وردپرسی تان تعادل ایجاد کنید. یک افزونه شبکه های اجتماعی که ویژگی های بسیار زیادی دارد اما سرعت وب سایت شما را پایین می آورد برای شما مفید نخواهد بود و تجربه کاربری شما را تحت تأثیر قرار خواهد داد. قبلاً در مورد لزوم استفاده از افزونه های مناسب برای افزایش سرعت وردپرس صحبت کرده ایم.

در مرحله بعد باید ببینید کدام شبکه های اجتماعی کاربرد بیشتری دارند و بیشتر مورد استفاده کاربران شما قرار می گیرند. هرچه تعداد پلتفرم ها را کاهش داده و از گزینه های کمتری استفاده کنید، سایت خلوت تری خواهید داشت و تجربه کاربری بهتری را ایجاد خواهید کرد.

در این مقاله بهترین افزونه های شبکه های اجتماعی وردپرس را معرفی می کنیم. هنگامی که کار با این افزونه ها را شروع کردید می توانید تفاوت را در افزایش ترافیک شبکه های اجتماعی به وب سایت خود احساس کنید.

برای مشاهده افزونه هایی که مطالب سایت وردپرس شما را به صورت خودکار در کانال تلگرام منتشر می کنند می توانید مقاله بهترین افزونه های تلگرام وردپرس را مشاهده کنید.

معرفی بهترین افزونه های شبکه های اجتماعی وردپرس

MashShare (بهترین افزونه رایگان شبکه های اجتماعی وردپرس)

افزونه شبکه اجتماعی

MashShare یکی از بهترین افزونه های رایگان شبکه های اجتماعی وردپرس است که تنظیمات آن به میزان زیادی قابل سفارشی سازی است. همانطور که از نام این افزونه می توانید حدس بزنید MashShare به شما کمک می کند دکمه های اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی به سبک Mashable را به سایت وردپرسی خود اضافه کنید.

سرویس رایگان این افزونه از شبکه های اجتماعی اصلی مانند فیسبوک، توییتر و ایمیل پشتیبانی می کند و با MashShare Social Networks Add-on می توانید پشتیبانی از شبکه های اجتماعی دیگر مانند +Google، پینترست، Reddit، LinkedIn، WhatsApp و بسیاری دیگر را دریافت کنید.

همچنین نسخه رایگان افزونه MashShare از دکمه های اشتراک گذاری، پاپ آپ های اشتراک ویدئو، نوار چسبنده اشتراک گذاری، بیشتر ابزارک های اشتراک گذاری نوشته ها، AMP و بسیاری موارد دیگر پشتیبانی می کند و با URL کوتاه و گوگل آنالیتیکس ادغام شده است. به علاوه Add-on های رایگان بسیار زیادی هم دارد که با استفاده از آنها می توانید ویژگی های بیشتری داشته باشید.

در مقاله آموزش افزونه MashShare می توانید اطلاعات بیشتری راجع به این افزونه و نحوه استفاده از آن کسب کنید.

Social Warfare (بهترین افزونه رایگان شبکه های اجتماعی وردپرس)

افزونه شبکه اجتماعی

Social Warfare چیزی بیش از یک افزونه اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی و در واقع یک راه حل کامل اجتماعی است. این افزونه دکمه های اشتراک گذاری محبوب ترین شبکه های اجتماعی شامل توییتر، فیسبوک، پینترست و بسیاری موارد دیگر را دارد. دارای گزینه های متعدد برای موقعیت های قرارگیری دکمه های شبکه های اجتماعی (بالا یا پایین محتوا، هر دو یا به صورت دستی) است.

اگر ویژگی های بسیار بیشتری می خواهید می توانید از افزونه Social Warfare Pro استفاده کنید. Social Warfare Pro یک افزونه بصری شگفت انگیز است که امکان دسترسی به ویژگی های بسیار متنوعی را می دهد. این افزونه از شبکه های اجتماعی محبوب پشتیبانی کرده و با بسیاری از قالب های وردپرس به خوبی کار می کند. گزینه های پیکربندی این افزونه آنقدر متنوع است که یک کاربر تازه کار نیز می تواند بدون گیر افتادن در مراحل مختلف با آن کار کند.

برخی از ویژگی هایی که این افزونه را تبدیل به بهترین افزونه پرمیوم شبکه های اجتماعی وردپرس کرده است عبارتند از:

 • ویژگی کشیدن و رها کردن برای اضافه/حذف شبکه های اجتماعی
 • نمایش تعداد اشتراک گذاری توییتر
 • اضافه کردن دکمه های اشتراک گذاری در بالا یا پایین محتوا
 • اضافه کردن دکمه های اشتراک گذاری شناور
 • پشتیبانی از URL کوتاه و ردیابی آنالیتیکس برای مشاهده اینکه چه میزان از ترافیک شما مربوط به شبکه های اجتماعی است
 • پشتیبانی عالی
 • اضافه کردن دکمه Pin It به تمام تصاویر وب سایت شما
 • پشتیبانی از دکمه WhatsApp

اگر به دنبال افزونه ای هستید که هم برای دسکتاپ و هم موبایل کار کند، افزونه Social Warfare مناسب شما است. اگر می خواهید با نحوه کار این افزونه آشنا شوید مقاله آموزش افزونه Social Warfare را مطالعه کنید.

AddtoAny

افزونه شبکه اجتماعی

اگر به دنبال یک افزونه ساده، سریع و رایگان برای اضافه کردن دکمه های شبکه های اجتماعی به وب سایت وردپرسی خود هستید، AddtoAny گزینه بسیار خوبی است.

AddtoAny یک ابزار به اشتراک گذاری اجتماعی است که به صورت یک افزونه وردپرس نیز در دسترس است. این افزونه یکی از بهترین افزونه های شبکه های اجتماعی وردپرس است که تعداد زیادی پلتفرم شبکه های اجتماعی، نوار ابزارهای شناور و استاندارد به اشتراک گذاری و یک منوی به اشتراک گذاری جهانی را ارائه می دهد.

افزونه AddtoAny می تواند تعداد به اشتراک گذاری ها را بدون ایجاد حساب کاربری نشان دهد و با گوگل آنالیتیکس ادغام شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این افزونه و نحوه کار با آن مقاله آموزش افزونه AddToAny را مطالعه فرمایید.

Jetpack

افزونه شبکه اجتماعی

Jetpack یکی از بهترین افزونه های وردپرس است که ویژگی های بسیار زیادی به سایت وردپرسی شما اضافه می کند. یکی از ویژگی های بسیار زیاد این افزونه این است که به شما اجازه اضافه کردن دکمه های شبکه های اجتماعی را به وب سایت وردپرسی تان می دهد.

اگر قبلاً از افزونه Jetpack استفاده کرده اید می توانید ماژول “به اشتراک گذاری” را فعال کرده و دکمه های مورد نظر خود را اضافه کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع به این افزونه قدرتمند و نحوه فعال کردن ماژول های مختلف آن مقاله آموزش افزونه Jetpack را مطالعه کنید.

Sassy Social Share

افزونه شبکه اجتماعی

یکی دیگر از بهترین افزونه های شبکه های اجتماعی وردپرس که امتیاز بالایی دارد افزونه Sassy Social Share است. یکی از خاص ترین ویژگی های افزونه Sassy Social Share استایل دکمه های آن است و بهترین ویژگی آن این است که کاملاً رایگان می باشد. شما می توانید دکمه های به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی را در موقعیت های زیر قرار دهید:

 • بالا و پایین محتوا یا در هر دو
 • در سمت راست یا چپ به صورت نوار شناور
 • شورت کد
 • ابزارک

در مقاله آموزش افزونه Sassy Social Share توضیحات کاملی راجع به این افزونه و نحوه استفاده از آن آورده شده است.

Social Pug

افزونه شبکه اجتماعی

Social Pug یکی از بهترین افزونه های شبکه های اجتماعی وردپرس است که به شما امکان نمایش دکمه های شبکه های اجتماعی را به صورت مستطیلی یا دایره ای می دهد. نسخه رایگان این افزونه از پنج شبکه اجتماعی شامل فیسبوک، توییتر، Google+، پینترست و لینکدین پشتیبانی می کند. این دکمه ها می توانند در بالا یا پایین محتوا یا به صورت نوار شناور در چپ یا راست صفحه قرار بگیرند.

با ارتقا افزونه به نسخه Pro آن 11 شبکه اجتماعی دیگر و گزینه های پیشرفته تری مانند ایمیل و پرینت نیز اضافه می شود. افزونه Social Pug امکان سفارشی سازی آنچه که توسط کاربران به اشتراک گذاشته می شود را می دهد و ویژگی “Click to Tweet” این افزونه به شما کمک می کند محتوای قابل اشتراک گذاری تولید کنید.

نسخه Pro افزونه گزینه ای برای نمایش دکمه های اشتراک گذاری از طریق پاپ آپ را نیز ارائه می دهد. همچنین یک نوار چسبنده شبکه های اجتماعی برای کاربران موبایل وجود دارد. این افزونه گوگل آنالیتیکس و Bitly را نیز پشتیبانی می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به این افزونه قدرتمند و آشنایی با نحوه استفاده از آن مقاله آموزش افزونه Social Pug را مطالعه کنید.

Shareaholic

افزونه شبکه اجتماعی

Shareaholic یک افزونه وردپرس است که مجموعه ای از ابزارهای جذاب کردن سایت و تعامل با خوانندگان شامل دکمه های اشتراک گذاری، نوشته های مرتبط ، دکمه های فالوو، رضایت کوکی و آنالیتیکس را در یک بسته در اختیار شما قرار می دهد.

Shareaholic به عنوان یکی از بهترین افزونه های اشتراک گذاری محتوا در شبکه های اجتماعی به شما امکان می دهد دکمه های اشتراک گذاری شناور و درون محتوا را اضافه کنید. همچنین می توانید دکمه ها را روی تصاویر نشان دهید و دکمه های دنبال کردن در شبکه های اجتماعی را اضافه کنید.

برخی از مزایای این افزونه عبارت است از:

 • اضافه نکردن زمان بارگذاری صفحه
 • ادغام رایگان با بیش از 100 شبکه اجتماعی شامل WeChat و WhatsApp
 • کنترلهای پیشرفته مخصوص Pinterest
 • ویژگی های حفظ حریم خصوصی برای کمک به انطباق با GDPR
 • شریک رسمی فناوری گوگل آنالیتیکس
 • بازیابی تعداد اشتراک گذاری های اجتماعی
 •  گزینه های کسب درآمد اختیاری
 • کوتاه کننده URL

نکته ای که باید توجه داشت این است که تعداد زیاد ویژگی ها و تنظیمات موجود در این افزونه ممکن است برای مبتدیان اندکی دشوار باشد.

در مقاله آموزش افزونه Shareaholic می توانید اطلاعات کاملی درباره این افزونه و نحوه استفاده و فعال کردن قابلیت های مختلف آن به دست آورید.

Share Buttons by AddThis

افزونه شبکه اجتماعی

افزونه Share Buttons by AddThis به بازدیدکنندگان امکان می دهد که محتوای شما را در سراسر وب گسترش دهند. این افزونه به شما امکان می دهد تا به بیش از 200 کانال اجتماعی از جمله مسنجر، واتساپ، فیسبوک، توییتر، پینترست و بسیاری دیگر متصل شوید. دکمه های اشتراک گذاری قابل تنظیم، ساده و زیبا بوده و سریع بارگذاری می شوند.

انواع دکمه های اشتراک گذاری که این افزونه ارائه می دهد عبارتند از:

 • دکمه های اشتراک گذاری شناور
 • دکمه های اشتراک گذاری گسترده
 • دکمه های اشتراک درون خطی
 • دکمه های اشتراک روی تصاویر

در مقاله آموزش افزونه Share Buttons by AddThis می توانید اطلاعات بیشتری درباره این افزونه و نحوه استفاده از آن به دست آورید.

Ultimate Social Media Icons

افزونه شبکه اجتماعی

Ultimate Social Media Icons یک افزونه محبوب شبکه های اجتماعی وردپرس است که استفاده از آن ساده و آسان است.

یکی از گزینه های منحصر به فرد این افزونه، طیف استایل دکمه هایی است که می توانید انتخاب کنید؛ مخصوصاً اگر نسخه پرمیوم افزونه را داشته باشید. افزونه Ultimate Social Media Icons دارای امتیاز 4.9 از 5 است که آن را از بیش از 4927 بررسی دریافت کرده و در بیش از 200000 سایت فعال است.

برخی ویژگی های این افزونه عبارت است از:

 • پشتیبانی از تعداد زیادی پلتفرم شبکه های اجتماعی شامل فیسبوک، توییتر، اینستاگرام، یوتیوب، پینترست، لیندکین، تلگرام، واتساپ، Houzz، OK، VK، weChat، Weibo، ایمیل و RSS
 • امکان قراردادن آیکون ها در بسیاری قسمت های سایت شامل بعد یا قبل از نوشته ها، به صورت شناور در صفحات وب سایت از طریق ابزارک و کد کوتاه
 • امکان اختصاص چندین عملکرد به یک دکمه اشتراک در شبکه های اجتماعی
 • 16 استایل طراحی مختلف برای دکمه ها
 • دکمه های اشتراک گذاری متحرک
 • و بسیاری ویژگی های دیگر

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این افزونه و نحوه استفاده از آن مقاله آموزش افزونه Ultimate Social Media Icons را مطالعه کنید.

Social Media Widget

افزونه شبکه اجتماعی

افزونه Social Media Widget به شما امکان می دهد پروفایل شبکه های اجتماعی خود را به صورت آیکون در نوار کناری سایت نشان دهید. این افزونه از بیش از 50 شبکه اجتماعی مختلف پشتیبانی می کند. همچنین می توانید لینک های سفارشی خود و اشتراک گذاری ایمیل را نیز اضافه کنید.

شما می توانید آیکون های بسیار زیادی در اندازه های مختلف شامل 16 × 16 ، 24 × 24 ، 32 × 32 ، 64 × 64 و همچنین اندازه سفارشی را به سایت خود اضافه کنید. علاوه بر این، می توانید آیکون های موجود را انیمیشن سازی کنید تا جلوه بصری مورد نظر خود را ایجاد نمایید.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره این افزونه و نحوه استفاده از آن به دست آورید، مقاله آموزش افزونه Social Media widget را مطالعه کنید.

AccessPress Social Icons

افزونه شبکه اجتماعی

AccessPress Social Icons یک افزونه ابزارک شبکه های اجتماعی رسپانسیو و کاربر پسند وردپرس است. این پلاگین دارای 12 مجموعه آیکون است که می توانید یکی از آنها که مطابق با ظاهر وب سایت تان است را انتخاب کنید. علاوه بر این می توانید آیکون مورد نظر خود را آپلود کنید. AccessPress Social Icons بسیار قابل تنظیم است و به شما امکان می دهد اندازه، ارتفاع، عرض و فاصله بین آیکون ها را تنظیم کنید.

افزونه های دیگری هم وجود دارند که به شما امکان می دهند آیکون شبکه های اجتماعی را در سایدبار سایت وردپرس خود قرار دهید. لیستی از این افزونه ها همراه با افزونه های دیگری که نوار کناری سایت شما را بسیار کاربردی می کنند را می توانید در مقاله بهترین افزونه های ابزارک ها و نوار کناری وردپرس مشاهده کنید.

افزونه AccessPress Social Icons به شما امکان می دهد مجموعه ای از انواع مختلف آیکون ها را در سایت خود ایجاد کنید. به عنوان مثال می توانید یک مجموعه آیکون بزرگ در هدر و یک آیکون کوچک در نوار کناری یا فوتر ایجاد کنید. همچنین می توانید آیکون ها را با استفاده از کد کوتاه در هر مکان (هدر، فوتر، ابزارک، محتوای نوشته/برگه) قرار دهید.

در مقاله آموزش افزونه AccessPress Social Icons می توانید اطلاعات کاملی درباره این افزونه و نحوه استفاده از آن به دست آورید.

ShareThis Share Buttons

افزونه شبکه اجتماعی

در لیست بهترین افزونه های شبکه های اجتماعی وردپرس ، نمی توان از افزونه ShareThis صرف نظر کرد. ShareThis این امکان را به شما می دهد تا از نوارهای اشتراک گذاری (از جمله نوارهای هاورینگ)، شمارنده ها و دکمه ها با اندازه های مختلف در سایت خود استفاده کنید. علاوه بر این، می توانید با ایجاد یک اکانت آنالیتیکس اجتماعی میزان تعامل در شبکه های اجتماعی را پیگیری کنید. با این کار می توانید کیفیت اجتماعی سایت وردپرس خود را از طریق Social Quality Index تعیین کنید.

توجه داشته باشید که برای استفاده از افزونه رایگان ShareThis باید یک حساب کاربری ShareThis ایجاد کنید.

Kiwi Social Share

افزونه شبکه اجتماعی

Kiwi Social Share یک افزونه جالب شبکه های اجتماعی است که به شما امکان می دهد دکمه های اشتراک گذاری را در بالا و پایین محتوا نمایش دهید یا به صورت نوار شناور در سمت چپ، سمت راست یا پایین صفحه خود قرار دهید.

نسخه رایگان این افزونه از Facebook ،Twitter ،LinkedIn ،Pinterest ،Google و Flint پشتیبانی می کند.

این افزونه از پشتیبانی گوگل انالیتیکس برخوردار است و دارای متاباکس های سفارشی، توئیت کردن، متن توئیت منتخب و مدیریت کد کوتاه است.

Kiwi Social Share بیشتر ویژگی های خود را در نسخه رایگان افزونه ارائه می دهد. با این حال نسخه حرفه ای به شما امکان می دهد ویژگی های اشتراک گذاری را برای انواع مختلف پست فعال کنید. همچنین پشتیبانی از Reddit ، Email ، Telegram ،WhatsApp Skype و Mix را اضافه می کند. شاید مهمتر از همه این باشد که گزینه های سفارشی سازی بیشتری را اضافه می کند، چیزی که در نسخه رایگان کاملاً محدود است.

Swifty Bar

افزونه شبکه اجتماعی

اگر افزونه متفاوت تری می خواهید Swifty Bar گزینه خوبی است. این افزونه یک نوار را در انتهای صفحات نشان می دهد که دسته بندی، عنوان و نویسنده نوشته و زمان تخمین زده شده برای خواندن مقاله را نشان می دهد. این تخمین براساس تعداد کلماتی است که فکر می کنید بازدید کنندگان بتوانند در یک دقیقه بخوانند (این مقدار را می توانید در قسمت تنظیمات تنظیم کنید).

در سمت راست نوار دکمه های اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی برای Twitter ، Facebook ، Google+ ، LinkedIn و Pinterest قرار دارند. در انتها نیز دکمه های پیمایش وجود دارد که به بازدید کنندگان اجازه می دهد به سرعت به سایر مقالات پرش کنند. این امر به تشویق بازدید کنندگان برای ماندن در وب سایت شما کمک می کند.

خط آبی در بالای نوار Swifty پیشرفتی که بازدید کننده در صفحه انجام داده را نشان می دهد. این نوار به کاربران کمک می کند تا ببینند چقدر از مقاله را خوانده اند.

Swifty Bar در دستگاه های تلفن همراه نیز به خوبی عمل می کند و در قسمت تنظیمات می توانید متن مورد استفاده در نوار را تغییر داده و شبکه های اجتماعی ارائه شده به بازدید کنندگان موبایل را فعال و غیرفعال کنید.

اگر به دنبال یک افزونه سبک هستید که گزینه های زیادی را به بازدید کنندگان ارائه می دهد، Swifty Bar مناسب شما است.

Instagram Feed (بهترین افزونه شبکه های اجتماعی وردپرس برای اینستاگرام)

افزونه شبکه اجتماعی

افزونه Instagram Feed یکی از بهترین افزونه های اینستاگرام وردپرس است که با استفاده از آن می توانید عکس های اینستاگرام خود را در وردپرس نشان دهید. این افزونه به شما امکان نمایش آخرین عکس های اینستاگرام تان را در وردپرس می دهد. ابتدا باید یک توکن دسترسی اینستاگرام بسازید سپس می توانید از شورت کدهای موجود برای نمایش فید در هر جایی از وب سایت خود شامل نوشته ها، برگه ها یا ابزارک ساید بار استفاده کنید.

همچنین به شما اجازه می دهد با سفارشی سازی پارامترهای شورت کد چندین فید بسازید. برای ساخت یک فید نیز می توانید چندین اکانت اینستاگرام را فچ کنید.

در مقاله آموزش افزونه Instagram Feed اطلاعات کاملی راجع به نحوه استفاده از این افزونه کسب خواهید کرد.

Monarch (بهترین افزونه پرمیوم شبکه های اجتماعی وردپرس)

افزونه شبکه اجتماعی

اگر به دنبال بهترین افزونه های پرمیوم شبکه های اجتماعی وردپرس هستید، افزونه Monarch بهترین آنها است که توسط تیم Elegant Themes ساخته شده است. این افزونه با بیش از 35 شبکه اجتماعی مختلف، 5 موقعیت قرارگیری دکمه ها، 6 پاپ آپ و fly-in، شمارش های اختیاری، رنگ های سفارشی و بسیاری موارد دیگر به شما این امکان را می دهد که انواع دکمه های شبکه های اجتماعی را بر طبق نیازهای سایت خود بسازید.

افزونه Monarch نه تنها به شما اجازه می دهد دکمه های به اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی را در هر جایی از سایت خود قرار دهید بلکه دکمه ها به گونه ای  ساخته می شوند که منجر به اشتراک گذاری مشتاقانه شوند.

آنچه که در مورد افزونه Monarch اهمیت زیادی دارد این است که به شما اجازه اضافه کردن دکمه های شبکه های اجتماعی را در سایت های موبایل می دهد. این امر باعث می شود که حتی در دستگاه های موبایل هم بتوانید اشتراک گذاری های زیادی دریافت کنید.

Social Snap (بهترین افزونه پرمیوم شبکه های اجتماعی وردپرس)

افزونه شبکه اجتماعی

Social Snap یکی از بهترین افزونه های شبکه های اجتماعی وردپرس با ویژگی های بسیار زیاد است. این افزونه به شما اجازه می دهد چندین دکمه اشتراک گذاری را انتخاب کنید و گزینه های قرارگیری آن نیز بسیار متنوع است.

افزونه Social Snap به شما امکان می دهد کارهای دیگری مانند اضافه کردن آنالیتیکس، ردیابی UTM، بازیابی اشتراک ها و قفل محتوا را انجام دهید. با استفاده از این افزونه کنترل کامل روی آنچه که کاربران در صفحه شما در مورد اشتراک گذاری های اجتماعی و علاقه مندی ها انجام می دهند، دارید. افزونه Social Snap افزونه ای است که هر کسی می تواند از آن استفاده کند. از وبلاگ نویسان و مشاغل کوچک گرفته تا آژانسها، طراحان، توسعه دهندگان و تمام کسانی که می خواهند دسترسی خود را گسترده کرده و مخاطبان خود را افزایش دهند.

نصب، تنظیم و استفاده از افزونه Social Snap بسیار آسان و سریع است. این افزونه دارای ویژگی های متعددی مانند زمان بندی خودکار، تقویت نوشته های قدیمی و آنالیتیکس پیشرفته است. Social Snap به کاربران شما اجازه می دهد تا از حساب کاربری شان در شبکه های اجتماعی به صفحه شما وارد شوند.

Easy Social Share Buttons

افزونه شبکه اجتماعی

Easy Social Share یکی دیگر از بهترین افزونه های شبکه های اجتماعی وردپرس است که به صورت پرمیوم عرضه شده است. این افزونه به هیچ وجه سرعت وب سایت شما را پایین نمی آورد و ابزارهای متعددی برای به اشتراک گذاری های اجتماعی، شمارش فالوورها و ابزارهای اشتراک ایمیل دارد. بنابراین شانس این را دارید که هم تعداد دنبال کنندگان شبکه های اجتماعی خود را افزایش دهید و هم اقدام به افزایش لیست ایمیل خود کنید.

این افزونه استایل های زیادی را ارائه کرده است. به عنوان مثال استایل Mashable و Upworthy را فراهم کرده است و همچنین ویژگی های زیادی مانند شمارش مشاهده پست ها، آنالیتیکس به اشتراک گذاری های اجتماعی و تقویت کننده مشترک را ارائه کرده است.

Social Sidebar

افزونه شبکه اجتماعی

Social Sidebar یکی از بهترین افزونه های پرمیوم شبکه های اجتماعی وردپرس است که با استفاده از استایل ها و گزینه های مختلف شخصی سازی آن می توانید مجموعه ای از لینک ها را در وب سایت خود قرار دهید. شما می توانید موقعیت قرار گیری نوار کناری، رنگ ها، سایه ها، استایل های برچسب، شکل لینک ها و بسیاری موارد دیگر را سفارشی سازی کنید. حتی اگر گزینه های مورد نظر شما در سفارشی سازی افزونه وجود نداشته باشد می توانید از ویرایشگر CSS دستی افزونه استفاده کنید.

ادغام با وب سایت به صورت خودکار انجام می گیرد و گزینه هایی برای شامل کردن یا مستثنی کردن نوشته ها و برگه ها دارد. علاوه بر این، یک حالت دستی برای کنترل بهتر قالب (با استفاده از شورت کد یا PHP) ارائه می دهد.

علاوه بر افزونه هایی که در این مقاله برای اضافه کردن آیکون شبکه های اجتماعی به سایت وردپرس معرفی شد، افزونه های دیگری وجود دارند که با استفاده از آنها می توانید به بازدیدکنندگان خود این امکان را بدهید که از طریق شبکه های اجتماعی مورد نظر خود وارد سایت وردپرس شما شوند. به این ترتیب دیگر مجبور نخواهند بود اطلاعات نام کاربری و رمز عبور خود را برای ورود به وب سایت شما به خاطر بسپارند. از جمله این افزونه ها می توان به افزونه Nextend Social Login و افزونه WordPress Social Login اشاره کرد.

جمع بندی

هزاران افزونه اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی در وردپرس وجود دارد که بسیاری از آنها ویژگی های یکسانی دارند. با نصب هریک از افزونه های معرفی شده در این مقاله در سایت وردپرسی خود شاهد افزایش اشتراک گذاری ها و ترافیک بیشتر در سایت خود خواهید بود.

امیدواریم این آموزش مورد توجه شما قرار گرفته باشد. اگر از افزونه اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی دیگری استفاده کرده اید که عملکرد آن مورد توجه شما بوده و تجربه کاربری خوبی داشته اید با ما در میان بگذارید. منتظر دریافت دیدگاه های شما هستیم.

4.7/5 - (14 امتیاز)

درباره ی مینا قدسی

مطلب پیشنهادی

بهترین ابزارهای سئو

بهترین ابزارهای سئو برای آنالیز سایت وردپرس در سال 2021

گوگل مدام در حال بروزرسانی و تجدید نظر در الگوریتم های جستجوی خود است و …

یک دیدگاه

 1. بسیار کاربردی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *