بهترین افزونه های ارسال خودکار مطالب وردپرس به شبکه های اجتماعی

افزونه های ارسال خودکار مطالب

در این مقاله به معرفی بهترین افزونه های ارسال خودکار مطالب وردپرس به شبکه های اجتماعی می پردازیم. با استفاده از این افزونه ها می توانید مطالب وب سایت وردپرس خود را در شبکه های اجتماعی محبوب مانند اینستاگرام، فیسبوک، پینترست، لینکدین، Google+ و بسیاری موارد دیگر به صورت خودکار به اشتراک بگذارید.

یکی از بهترین راه ها برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت وردپرس و جذب مخاطبان بیشتر، بهره گیری از قابلیت های شبکه های اجتماعی است. یکی از راه های استفاده از قابلیت های شبکه های اجتماعی، اضافه کردن دکمه های اشتراک گذاری در این شبکه ها در سایت وردپرس است که با استفاده از بهترین افزونه های شبکه های اجتماعی وردپرس برای اضافه کردن دکمه های اشتراک گذاری می توانید این کار را انجام دهید.

اما شما می توانید مطالب سایت وردپرس خود را به صورت خودکار در شبکه های اجتماعی محبوب منتشر کنید و نه تنها از ظرفیت این شبکه ها استفاده کنید بلکه در وقت خود نیز صرفه جویی نمایید. در این مقاله به معرفی افزونه های مناسب این کار می پردازیم.

معرفی بهترین افزونه های ارسال خودکار مطالب وردپرس به شبکه های اجتماعی

Blog2Social (بهترین افزونه های رایگان ارسال خودکار مطالب وردپرس به شبکه های اجتماعی)

افزونه های ارسال خودکار مطالب

Blog2Social یکی از بهترین افزونه های وردپرس برای ارسال خودکار مطالب به شبکه های اجتماعی است. این افزونه به صورت رایگان در مخزن وردپرس موجود است اما برای اشتراک گذاری مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی به صورت خودکار باید نسخه Pro افزونه را خریداری کنید.

با افزونه Blog2Social می توانید به شبکه های اجتماعی مختلف مانند توییتر، لینکدین، پینترست، فیسبوک، اینستاگرام و حتی شبکه های اجتماعی غیرمتداول مانند Medium و بسیاری موارد دیگر متصل شود.

افزونه Blog2Social این امکان را به شما می دهد که هر پستی را مطابق با ویژگی های شبکه اجتماعی که می خواهید پست را در آن انتشار دهید، تولید کنید و در زمان مشخصی که برای آن شبکه مناسب است، انتشار داده و حتی به صورت خودکار انتشار آن را تکرار کنید. سپس میزان موفقیت پست های خودکار را در هر شبکه بررسی کنید.

برای آشنایی بیشتر با این افزونه قدرتمند و نحوه استفاده از آن مقاله آموزش افزونه Blog2Social را مطالعه کنید.

NextScripts (بهترین افزونه های رایگان ارسال خودکار مطالب وردپرس به شبکه های اجتماعی)

افزونه های ارسال خودکار مطالب

NextScripts یک افزونه رایگان ارسال خودکار مطالب وردپرس به شکبه های اجتماعی است که با شبکه های اجتماعی بسیار زیادی ادغام شده است. این افزونه امکان اشتراک گذاری مطالب قدیمی و جدید را با انتشار مجدد آنها در کانال ها می دهد. همچنین کامنت ها و منشن ها را از شبکه های اجتماعی به بخش دیدگاه های وردپرس به صورت خودکار ایمپورت می کند.

شما می توانید مشخص کنید که می خواهید چه مطلبی را منتشر کرده و چه زمان آن را انتشار دهید. این گزینه ها را با چند کلیک تنظیم کرده و باقی کار را به افزونه NextScripts بسپارید. این افزونه باقی کارها را برای شما انجام می دهد. اگر روز یا ساعت خاصی را برای انتشار در نظر دارید می توانید انتشار پست های خود را زمان بندی کنید.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری راجع به این افزونه قدرتمند و نحوه استفاده از آن داشته باشید مقاله آموزشی افزونه NextScripts را مطالعه کنید.

CoSchedule

افزونه های ارسال خودکار مطالب

افزونه CoSchedule یکی دیگر از افزونه های رایگان وردپرس برای اشتراک گذاری و ارسال خودکار مطالب وردپرس به شبکه های اجتماعی است. این افزونه به شما کمک می کند نوشته های وبلاگ خود را با پیام های شبکه های اجتماعی همزمان کنید.

افزونه CoSchedule تقویمی در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید بهترین روزها و ساعت ها را برای زمان بندی پست ها و اشتراک گذاری آنها انتخاب کنید. این تقویم را می توان از طریق گزینه های کدگذاری رنگ و کشیدن و رها کردن به راحتی تنظیم کرد.

CoSchedule با شبکه های اجتماعی متنوعی شامل توییتر، لینکدین،Google+، Buffer Tumblr، فیسبوک، اینستاگرام و پینترست کار می کند و می توانید پست های خود را در این شبکه ها به اشتراک بگذارید. همچنین امکان دسترسی به گزارش های دقیق آنالیتیکس همه شبکه های اجتماعی منتخب شما را می دهد.

Jatpack

افزونه های ارسال خودکار مطالب

Jetpack پلتفرمی را برای به اشتراک گذاری پست ها در شبکه های اجتماعی مختلف به صورت خودکار ارائه می دهد. همچنین در نسخه Pro این افزونه یک ویژگی تنظیم فاصله زمانی برای انتشار پست های قدیمی وجود دارد.

اگر می خواهید با این افزونه قدرتمند بیشتر آشنا شوید و اطلاعات کاملی از پلتفرم های آن بدست آورید مقاله آموزش افزونه Jetpack را مطالعه کنید.

Revive Old Posts

افزونه های ارسال خودکار مطالب

Revive Old Posts مطالب قدیمی و جدید شما را به صورت خودکار در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارد و از بهترین افزونه های ارسال خودکار مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی است. وقتی برای اولین بار این افزونه را نصب می کنید باید یکبار آن را تنظیم کنید از آن به بعد افزونه تمام کارها را برای شما انجام می دهد.

Revive Old Posts به شما امکان سفارشی سازی فاصله زمانی بین انتشار پست ها، تعداد پست هایی که باید روزانه به اشتراک گذاشته شود، تعداد دفعاتی که یک پست می تواند مجدداً به اشتراک گذاشته شود، فرمت پست ها و بسیاری موارد دیگر را می دهد.

همچنین می توانید زمان بندی سفارشی ایجاد کرده و ترافیک ایجاد شده توسط این افزونه را در گوگل آنالیتیکس ردیابی کنید.

نسخه رایگان افزونه Revive Old Posts در مخزن وردپرس موجود است اما برای دسترسی به تمام ویژگی های ذکر شده باید نسخه Pro افزونه را خریداری کنید.

برای آشنایی بیشتر با این افزونه قدرتمند و نحوه استفاده از آن مقاله آموزشی افزونه Revive Old Posts را مطالعه بفرمایید.

WordPress to Buffer

افزونه های ارسال خودکار مطالب

WordPress to Buffer یک افزونه وردپرس است که نوشته ها، برگه ها و یا انواع پست های سفارشی را به صورت خودکار به اکانت بافر (buffer.com) شما برای انتشار زمان بندی شده در Facebook ، Twitter و LinkedIn ارسال می کند.

این افزونه هم به صورت رایگان و هم پرمیوم ارائه شده است. نسخه Pro افزونه قابلیت های بیشتری شامل موارد زیر را ارائه می دهد:

 • پشتیبانی از اینستاگرام و پینترست
 • پیام های وضعیت چندگانه و قابل تنظیم
 • گزینه های جداگانه برای هر شبکه اجتماعی
 • برچسب های وضعیت پویا
 • پشتیبانی شورت کد
 • وضعیت های زمان بندی شده
 • کنترل کامل تصویر
 • انتشار شرطی
 • بازنویسی تنظیمات برای هر پست
 • ارسال مجدد نوشته های قدیمی
 • انتشار دسته جمعی پست های قدیمی
 • پشتیبانی افزونه WordPress to Buffer از افزونه تقویم رویدادها
 • پشتیبانی WooCommerce
 • تنظیمات ارسال برای هر پست
 • و بسیاری ویژگی های دیگر

در مقاله آموزش افزونه WordPress to Buffer می توانید اطلاعات بیشتری درباره این افزونه و نحوه استفاده از آن به دست آورید.

Nelio Content

افزونه های ارسال خودکار مطالب

افزونه Nelio Content یکی از افزونه های رایگان ارسال خودکار مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی است که یک تقویم کامل همراه با ویژگی های زمان بندی و ارسال خودکار پست ها را ارائه می دهد. این افزونه به شما امکان مشاهده تمام پست های زمان بندی شده را به صورت یکجا می دهد.

افزونه Nelio Content یک دستیار محتوای مجازی دارد که استراتژی های بازاریابی محتوا مانند برچسب گذاری مناسب پست ها و لینک دادن بین مقالات در وبلاگ را به شما پیشنهاد می دهد. این افزونه با فیسبوک، توییتر، لینکدین، Google+ و بسیاری شبکه های دیگر ادغام شده است.

Microblog Poster

افزونه های ارسال خودکار مطالب

Microblog Poster به شما امکان اشتراک گذاری خودکار نوشته های جدید وبلاگ در شبکه های اجتماعی را می دهد و پست های قدیمی را مجدداً به اشتراک می گذارد. اگر در یک شبکه اجتماعی اکانت های زیادی داشته باشید، در همه آنها می توانید پست های خود را منتشر کنید. همچنین می توانید پست ها را براساس دسته ها فیلتر کرده و فرآیند ارسال خودکار پست ها را مونیتور کنید.

Social Auto Poster (بهترین افزونه های پرمیوم ارسال خودکار مطالب وردپرس به شبکه های اجتماعی)

افزونه های ارسال خودکار مطالب

یکی از قویترین افزونه های پرمیوم برای ارسال خودکار مطالب وردپرس به شبکه های اجتماعی افزونه Social Auto Poster است. رابط کاربری آن حتی برای افراد مبتدی بسیار آسان است و می توانید هر چیزی در این افزونه را به راحتی شخصی سازی کنید.

قابلیت انعطاف افزونه Social Auto Poster بسیار زیاد است. این افزونه امکان به اشتراک گذاری خودکار مطالب جدید و همچنین قدیمی را می دهد و با هر فرمتی شامل نوشته، برگه، انواع پست تایپ های سفارشی و حتی محصولات ای کامرس کار می کند.

افزونه Social Auto Poster امکان زمان بندی پست ها را می دهد. این افزونه را می توان در چندین اکانت شبکه های اجتماعی استفاده کرد و با بسیاری از شبکه های اجتماعی مهم شامل لینکدین، توییتر، فیسبوک، اینستاگرام، پینترست، Tumblr و غیره سازگار است.

برخی ویژگی های اصلی این افزونه عبارت است از:

 • گزینه ای برای دسته بندی پست ها در پروفایل شبکه های اجتماعی جداگانه
 • ساخت، انتشار، زمان بندی، اشتراک گذاری و برنامه ریزی محتوا
 • رابط کاربر پسند و ساده برای مبتدیان
 • راه اندازی و نصب بسیار آسان است.
 • عدم تأثیر بر سرعت بارگذاری سایت
 • و بسیاری ویژگی های دیگر

Revive Network (بهترین افزونه های پرمیوم ارسال خودکار مطالب وردپرس به شبکه های اجتماعی)

افزونه های ارسال خودکار مطالب

Revive Network یکی از بهترین افزونه های پرمیوم ارسال خودکار مطالب وردپرس به شبکه های اجتماعی است که نه تنها به شما اجازه می دهد مطالب خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید بلکه امکان اشتراک گذاری محتوای ارزشمند منابع دیگر را نیز می دهد و این کار به صورت خودکار انجام می شود.

افزونه  Revive Network اکانت های شبکه های اجتماعی شما را اضافه می کند، فید RSS وبلاگ هایی که می خواهید مطالب آنها را به اشتراک بگذارید را کپی می کند و زمان و فاصله زمانی را برای ارسال خودکار تنظیم می کند.

افزونه Revive Network برای توییتر و فیسبوک ایجاد شده است و به شما امکان اضافه کردن هر تعداد فید وبلاگ که بخواهید را می دهد. همچنین می توانید متنی که با هر مقاله در شبکه های اجتماعی مختلف منتشر می شود را به صورت جداگانه تنظیم کنید و آنها را از طریق لینک های UTM ردیابی کنید. بنابراین سایت هایی که محتوای آنها را منتشر می کنید شما را به صورت یک مراجعه کننده در گوگل آنالیتیکس می بینند.

PrestaShop

افزونه های ارسال خودکار مطالب

PrestaShop  یک افزونه منحصر به فرد و کارآمد برای ارسال خودکار مطالب وردپرس به شبکه های اجتماعی است. این ماژول با یک ساختار کاملاً رسپانسیو ساخته شده است و حداکثر رشد ترافیک وب سایت شما را تضمین می کند. این افزونه همه کاره بهترین گزینه ممکن برای کسب و کارها و فروشگاه های آنلاین است.

با استفاده از افزونه PrestaShop می توانید محصولات فروشگاه را به صورت تصادفی برای ارسال انتخاب کنید. همچنین می توانید تاریخ و زمان دقیق انتشار و محصولات موجود یا حذف شده را تنظیم کنید و لینک های محصول را نمایش دهید.

برخی از ویژگی های این افزونه عبارت است از:

 • سازگار با چند فروشگاه و چند زبان.
 • اضافه کردن آسان نام محصول، توضیحات لینک ،تصویر و موارد دیگر
 • گزینه ای برای اضافه کردن تنها پست ها و محصولات جدید.
 • ارسال در توییتر همراه با کارت های توییتر و یک پیوند.
 • محدودیت دسته برای هر پست و محصول.
 • رابط کاربر پسند و آسان برای استفاده

AccessPress Social Auto Post

افزونه های ارسال خودکار مطالب

AccessPress Social Auto Post  یکی از بهترین افزونه های وردپرس برای ارسال خودکار مطالب و اشتراک گذاری آنها در شبکه های اجتماعی است. این افزونه به راحتی اکانت های شما را پیکربندی کرده و از همه چیز مراقبت می کند. شما می توانید تنظیمات را به گونه ای شخصی سازی کنید که کنترل کامل هر آنچه که می خواهید ارسال کنید را داشته باشید.

افزونه AccessPress با اکثر شبکه های اجتماعی مهم ادغام شده است. برخی از مهمترین ویژگی های این افزونه عبارت است از:

 • گزینه ارسال خودکار برای همه شبکه های اجتماعی مهم
 • اضافه کردن اکانت های نامحدود برای هر شبکه اجتماعی
 • گزینه فیلتر ارسال خودکار برای راحتی شما
 • گزینه ای برای کوتاه کردن URL های طولانی برای توییتر
 • گزارش گیری برای ردیابی فعالیت های شما
 • فعال یا غیرفعال کردن پست در صفحه ارسال
 • و بسیاری موارد دیگر

جمع بندی

وقتی صحبت از فعالیتهای تبلیغاتی و بازاریابی می شود، مطمئناً کارآمدترین و موثرترین روش پلتفرم های آنلاین و شبکه های اجتماعی هستند. افزونه های اتوماسیون شبکه های اجتماعی وردپرس این روند را ساده تر کرده و کمک زیادی به مدیران سایت های وردپرسی برای انتشار خودکار مطالب شان در شبکه های اجتماعی می کنند.

تمام افزونه های مربوط به اتوماسیون شبکه های اجتماعی معرفی شده در این مقاله، مراقب اشتراک گذاری ها و تبلیغ مطالب شما در شبکه های اجتماعی هستند و می توانید با خیال راحت از آنها استفاده کنید.

امیدواریم این آموزش برای شما مفید باشد. دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید.

4.9/5 - (7 امتیاز)

درباره ی مینا قدسی

مطلب پیشنهادی

بهترین ابزارهای سئو

بهترین ابزارهای سئو برای آنالیز سایت وردپرس در سال 2021

گوگل مدام در حال بروزرسانی و تجدید نظر در الگوریتم های جستجوی خود است و …

3 دیدگاه

 1. سلام‌ لطفا پلاگین Post to Social Media – WordPress to Buffer را معرفی کنید و یک مقاله در موردش منتشر کنید
  این پلاگین امروز برای کاربران که مشکل فیلتر فسیبوک و … دارند امکان پروکسی خودکار اضافه کرده و به راحتی میتونید در هاست های میزبانی شده در ایران از این پلاگین استفاده کنیم
  این پلاگین بهترین گزینه در این زمینه هستش

 2. عالی بود ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *