بهترین افزونه های تعمیر و نگهداری و ساخت صفحه “به زودی” در وردپرس

افزونه های تعمیر و نگهداری و صفحه به زودی برمی گردیم

اگر در حال ساخت یا بازسازی سایت وردپرسی خود هستید و می خواهید سایت شما در حین اینکه ساخته می شود یا برای راه اندازی مجدد روی آن تغییرات اعمال می شود، نشان داده نشود، بهترین کار استفاده از بهترین افزونه های حالت تعمیر و نگهداری وردپرس و ساخت صفحه “به زودی برمی گردیم” است.

 قرار دادن وب سایت وردپرسی در حالت تعمیر و نگهداری و نمایش پیام “به زودی برمی گردیم” راهی عالی برای مشتاق کردن کاربران به بازدید از وب سایت شما پس از اعمال تغییرات است و همچنین مانع از این می شود که بازدیدکنندگان وب سایت آماده نشده شما را ببینند.

البته اگر وب سایت شما زنده است و از هاستینگ مدیریت شده وردپرس استفاده می کنید، می توانید هنگام بروزرسانی سایت خود از استیجینگ (staging) استفاده کنید. یک سایت استیجینگ مدیریت شده وردپرس به شما اجازه می دهد وب سایت خود را بدون ویرایش محتوایی که بازدیدکنندگان می توانند آن را ببینند، ساخته و آزمایش کنید. شما می توانید با استفاده از هاست وب خود، به صورت دستی یا با استفاده از بهترین افزونه های انتقال سایت وردپرس اقدام به ساخت سایت استیجینگ نمایید.

با این حال دلایل خوبی برای اینکه یک سایت را در حالت تعمیر و نگهداری قرار دهید وجود دارد که یکی از آنها وقتی است که سایت شما هک شده باشد.

در این مقاله ابتدا در مورد اینکه چرا باید از یک افزونه حالت تعمیر و نگهداری وردپرس استفاده کنید صحبت کرده سپس بهترین افزونه های حالت تعمیر و نگهداری وردپرس و ساخت صفحه “به زودی برمی گردیم” را معرفی می نماییم.

چرا باید از افزونه های حالت تعمیر و نگهداری وردپرس استفاده کنیم؟

به سه دلیل استفاده از افرونه های تعمیر و نگهداری و ساخت صفحه “به زودی برمی گردیم” در وردپرس لازم است:

 • گوگل توصیه می کند که حین ساخت یا بروزرسانی سایت از یک افزونه حالت تعمیر و نگهداری یا یک افزونه “به زودی برمی گردیم” استفاده کنید زیرا می تواند قبل از اینکه سایت خود را راه اندازی کنید، سئو سایت شما را تقویت کند.
 • استفاده از افزونه های “به زودی برمی گردیم” به خصوص استفاده از تایمر شمارش معکوس باعث افزایش اشتیاق بازدیدکنندگان نسبت به سایت و فروشگاه شما شده و تاریخ افتتاح آن را به مشتریان شما یادآوری می نماید.
 • در حین اینکه روی سایت خود کار می کنید، می توانید اقدام به ساخت لیست ایمیل در وردپرس نمایید. جمع آوری ایمیل از صفحه “به زودی برمی گردیم” به شما اجازه می دهد تا قبل از گشایش سایت با مخاطبان خود در ارتباط باشید و با ارائه کوپن تخفیف به کسانی که در لیست ایمیل شما مشترک می شوند، آنها را به کسب و کار خود ترغیب کنید.

در ادامه آموزش به معرفی بهترین افزونه های حالت تعمیر و نگهداری در وردپرس می پردازیم.

بهترین افزونه های حالت تعمیر و نگهداری و ساخت صفحه “به زودی برمی گردیم” وردپرس

SeedProd (بهترین افزونه های حالت تعمیر و نگهداری وردپرس)

افزونه های تعمیر و نگهداری و صفحه به زودی برمی گردیم

Coming Soon Page & Maintenance Mode by SeedProd یکی از بهترین افزونه های حالت تعمیر و نگهداری و ساخت صفحه “به زودی برمی گردیم” در وردپرس است که بدون آنکه نیاز به ارتقا به نسخه Pro باشد، دارای ویژگی های سفارشی سازی بسیار زیادی است. این افزونه تا تاریخ انتشار این مقاله بیش از یک میلیون نصب فعال داشته و امتیاز 5 از 5 را کسب کرده است.

برخی ویژگی های افزونه SeedProd عبارت است از:

 • کاملاً رسپانسیو
 • اضافه کردن عنوان، عنوان سئو و توضیحات متا
 • ردیابی ترافیک و رفتار کاربر با استفاده از کد گوگل آنالیتیکس
 • آپلود یک لوگو یا تصویر تیزر
 • تغییر رنگ پس زمینه یا اضافه کردن یک تصویر
 • انتخاب متن، لینک و رنگ های عنوان برای کامل کردن برند شما
 • اضافه کردن CSS سفارشی

نکته جالب در مورد این افزونه این است که وقتی سایت شما در مد “به زودی برمی گردیم” قرار دارد، موتوهای جستجو هنوز هم می توانند در وب سایت شما بخزند. اما در حالت تعمیر و نگهداری وب سایت شما در دسترس موتورهای جستجو قرار ندارند.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره این افزونه و نحوه استفاده از آن به دست آورید، مقاله آموزش افزونه SeedProd را مطالعه کنید.

WP Maintenance Mode

افزونه های تعمیر و نگهداری و صفحه به زودی برمی گردیم

WP Maintenance Mode  یک افزونه رایگان و از بهترین افزونه های حالت تعمیر و نگهداری وردپرس است که می توانید هنگام تعمیر وب سایت خود از آن استفاده کنید. همچنین با استفاده از این افزونه می توانید یک صفحه “به زودی برمی گردیم” بسازید.

افزونه WP Maintenance Mode بیش از 700000 نصب فعال داشته و امتیاز 4.2 از 5 را کسب کرده است.

چند ویژگی جالب در این افزونه وجود دارد که عبارتند از:

 • به شما امکان می دهد صفحات حالت تعمیر و نگهداری کاملاً رسپانسیو و سازگار با موبایل بسازید.
 • گزینه های سفارشی سازی که با استفاده از آنها می توانید رنگ ها، متن ها و پس زمینه ها را به آسانی تغییر دهید.
 • یک تایمر شمارش معکوس اضافه کنید و زمان باقی مانده را به مخاطبان خود نشان دهید.
 • آیکون های شبکه های اجتماعی، فرم تماس با ما و فرم اشتراک برای ارتباط با مخاطبان خود در سایت قرار دهید.

افزونه WP Maintenance Mode با همه قالب های وردپرس بدون ایجاد خطا کار می کند و می توانید از آن در Multisite WordPress نیز استفاده کنید.

در مقاله افزونه WP Maintenance Mode می توانید اطلاعات بیشتری درباره این افزونه و نحوه استفاده از آن به دست آورید.

Maintenance

افزونه های تعمیر و نگهداری و صفحه به زودی برمی گردیم

یکی از ساده ترین افزونه های حالت تعمیر و نگهداری وردپرس، Maintenance  است. این افزونه در بیش از 400000 وب سایت وردپرس نصب شده و امتیاز 4.5 از 5 را کسب کرده است. افزونه Maintenance به شما امکان می دهد صفحه فرود خود را از طریق یک صفحه تنظیمات پیکربندی کنید.

شما می توانید یک تصویر پس زمینه و یک آرم بارگذاری کرده و رنگ های خاص خود را به آنها اختصاص دهید. همچنین باید ناحیه اصلی محتوای خود را در ویرایشگر بصری وردپرس تنظیم کنید که منجر به استفاده از امکاناتی مانند جاسازی تصاویر و فیلم ها می شود.

افزونه Maintenance دارای یک فرم ورود به سیستم فرانت اند و همچنین پشتیبانی از گوگل آنالیتیکس است و به شما امکان می دهد نوشته ها و برگه های خاصی را از قرار گرفتن در حالت نگهداری مستثنی کنید.

این افزونه هم به صورت رایگان و هم پرمیوم عرضه شده است. افزونه Maintenance Pro ویژگی های پیشرفته بسیاری شامل سه تایمر شمارش معکوس، پس زمینه های ویدئویی، فرم اشتراک ایمیل و پروفایل شبکه های اجتماعی را ارائه می دهد. مجوزهای کاربر و یک تایمر شمارش معکوس نیز در این نسخه موجود است.

Under Construction

افزونه های تعمیر و نگهداری و صفحه به زودی برمی گردیم

افزونه Under Construction هانطور که از نامش پیداست به شما امکان می دهد تا به راحتی و به سرعت صفحات در حال ساخت را در وردپرس ایجاد کنید. این افزونه تا به حال در بیش از 400000 سایت وردپرسی نصب شده و امتیاز 4.9 از 5 را کسب کرده است و از بهترین افزونه های حالت تعمیر و نگهداری در وردپرس است.

وقتی در حال ساخت سایت خود برای راه اندازی هستید، با استفاده از افزونه Under Construction می توانید یک صفحه در دست ساخت ایجاد کرده و آن را منتشر کنید.

برخی از ویژگی های جالب این افزونه عبارتند از:

 • به شما امکان می دهد تا صفحات در حال ساخت سئو دوستانه با گزینه ای برای اضافه کردن عنوان صفحه، توضیحات و غیره ایجاد کنید.
 • ارائه گزینه ای آسان برای فعال کردن ردیابی گوگل آنالیتیکس در صفحات به زودی برمی گردیم.
 • به شما امکان می دهد پاپ آپ اضافه کنید، لید یا مخاطب هدفمند جذب کنید، با MailChimp  و دیگر پاسخگوهای خودکار ایمیل همگام شوید.
 • آیکون های شبکه های اجتماعی را برای افزایش فالوور اضافه کنید.

این افزونه دارای یک سیستم پشتیبانی داخلی است که به شما امکان می دهد سوالات پشتیبانی را مستقیماً از داخل افزونه ارسال کنید. همچنین با تمام افزونه های کش وردپرس مانند W3 Super Cache سازگار است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این افزونه و نحوه استفاده از آن مقاله آموزش افزونه Under Construction را مطالعه کنید.

Minimal Coming Soon & Maintenance Mode

افزونه های تعمیر و نگهداری و صفحه به زودی برمی گردیم

افزونه Minimal Coming Soon & Maintenance Mode یکی دیگر از بهترین افزونه های حالت تعمیر و نگهداری وردپرس است که گزینه های صفحه بسیار مدرن و جذابی را ارائه می دهد. موتورهای جستجو می توانند حین نمایش صفحه در دست تعمیر، در سایت شما بخزند.

این افزونه بیش از 80000 نصب فعال داشته و امتیاز 4.8 از 5 را کسب کرده است.

برخی ویژگی های این افزونه عبارت است از:

 • کاملاً رسپانسیو و موبایل دوستانه است.
 • ترتیب آرم ، عنوان ، متن ، فرم انتخاب و کد سفارشی را مرتب می کند.
 • برای ردیابی رفتار بازدید کننده، کد آنالیتیکس اضافه می کند.
 • لیست های مشترکین موجود را با استفاده از MailChimp API گسترش می دهد.
 • امکان بارگذاری لوگو، favicon و / یا تصویر پس زمینه را می دهد
 • گزینه های چندگانه متن شامل رنگ، اندازه، موقعیت قرار گیری و … را ارائه می دهد.
 • فرم opt-in را به دلخواه شما (رنگ ، اندازه متن ، اندازه دکمه و غیره) استایل دهی می کند.
 • HTML یا CSS سفارشی اضافه می کند.

این افزونه گزینه های سفارشی سازی زیادی ارائه می دهد که شما بتوانید صفحه تعمیر و نگهداری خود را به هر صورتی که می خواهید، بسازید.

CMP — Coming Soon & Maintenance Plugin

افزونه های تعمیر و نگهداری و صفحه به زودی برمی گردیم

CMP یکی از بهترین افزونه های به زودی و حالت تعمیر و نگهداری وردپرس است که به شما امکان می دهد صفحه فرود را برای کل وب سایت، صفحه نخست یا فقط برای افرادی که در لیست سیاه قرار دارند، نمایش دهید. این افزونه قابلیت تنظیم بسیار بالا و یک مد ریدایرکت کردن نیز دارد.

افزونه CMR به شما امکان می دهد تا لوگو، محتوا، پس زمینه، تایمر شمارش معکوس، فرم اشتراک، آیکون های شبکه های اجتماعی و کپی رایت فوتر را تنظیم کنید. هر المان گزینه های زیادی دارد. به عنوان مثال ، برای پس زمینه خود می توانید از یک تصویر ، فیلم ، پترن گرافیکی، گرادیانت و موارد دیگر استفاده کنید.

همچنین می توانید رنگ ها و فونت ها را تغییر دهید و گزینه ای برای اضافه کردن CSS سفارشی نیز وجود دارد.

افزونه CMP علاوه بر پشتیبانی گوگل آنالیتیتکس، به شما اجازه می دهد تنظیمات سئوی خود را برای صفحه فرود تعریف کنید. این یک ویژگی خوب است که معمولاً ارائه نمی شود.

افزونه CMP دارای پکیجی با سه قالب آماده است. همچنین 16 قالب دیگر در وب سایت توسعه دهنده موجود است که دو مورد از آنها رایگان است.

Elementor

افزونه های تعمیر و نگهداری و صفحه به زودی برمی گردیم

Elementor یکی از بهترین افزونه های صفحه ساز وردپرس است که به شما امکان می دهد صفحات فرود خارق العاده ای که برای ترافیک، جذب لید و تبدیل بیشتر بهینه شده اند، ایجاد کنید.

المنتور یک ویژگی درون ساخته و کاملاً رایگان برای مد تعمیر و نگهداری و ساخت صفحه “به زودی بر می گردیم” دارد که آن را به یکی از محبوب ترین افزونه های تعمیر و نگهداری و ساخت صفحات “به زودی برمی گردیم” وردپرس تبدیل کرده است. با استفاده از افزونه المنتور می توانید وب سایت خود را در حالت تعمیر و نگهداری ببرید و با رابط کاربری کشیدن و رها کردن آن صفحات به زودی برمی گردیم را به راحتی ایجاد کنید.

برخی از ویژگی های این افزونه عبارت است از:

 • کاملاً پاسخگو و سازگار با موبایل است.
 • قالب های “به زودی برمی گردیم” و “در دست تعمیر” زیادی دارد.
 • دارای یک سازنده پاپ آپ است که به شما امکان می دهد پاپ آپ های وردپرس قدرتمندی ایجاد کنید و به این دلیل یکی از بهترین افزونه های پاپ آپ ساز وردپرس است.

المنتور یک افزونه همه کاره برای ساخت انواع صفحات شامل صفحات فرود، به زودی برمی گردیم، صفحات حالت نگهداری و پاپ آپ ها است. اگر صفحات وب سایت وردپرسی خود را با استفاده از افزونه Elementor ساخته اید می توانید از ویژگی حالت تعمیر و نگهداری آن بهره ببرید.

جمع بندی

صفحات حالت تعمیر و نگهداری و “به زودی برمی گردیم” ابزارهای بازاریابی مؤثری هستند بنابراین باید در طراحی آنها دقت لازم را به عمل آورد. اگر به دنبال ایجاد یک تأثیر خوب، تولید لید و جذب مخاطب هدفمند هستید بهترین کار استفاده از بهترین افزونه های حالت تعمیر و نگهداری وردپرس حین ساخت سایت و یا بروز رسانی آن است.

امیدواریم این آموزش مورد توجه و استفاده شما قرار گرفته باشد.

درباره ی مینا قدسی

مطلب پیشنهادی

ویرایش CSS در وردپرس باSimple Custom CSS و Simple Custom CSS and JS

ویرایش CSS در وردپرس با افزونه و به صورت دستی

اگر می خواهید قسمت هایی از ظاهر وب سایت وردپرس خود را تغییر دهید اما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *