Disable admin notices individually حذف اعلانها در پنل مدیریت وردپرس

Disable admin notices individually

وردپرس یک CMS قابل انعطاف است. با نصب یا حذف افزونه ها می توانید ویژگی هایی را به آن اضافه یا حذف کنید. هزاران افزونه وجود دارد که می توانند ویژگی های مختلفی را به وب سایت وردپرس شما اضافه کنند. افزونه Disable admin notices individually می تواند مراقب اعلان های آزار دهنده در پیشخوان وردپرس باشد.

اگر مدتی است که از وردپرس استفاده می کنید و افزونه های زیادی در سایت خود نصب کرده اید، احتمالاً اعلان های زیادی در پیشخوان وردپرس دریافت می کنید. شما هر بار این اعلان ها را می بندید اما دوباره ظاهر می شوند. موقعیت بدتر زمانی است که نویسندگان و توسعه دهدگان افزونه، دکمه بستن را از اعلان ها حذف کرده و آنها را برای همیشه در پنل مدیریت شما نشان می دهند.

وردپرس به طور پیش فرض برخی از اعلان ها را در صفحه اصلی پیشخوان وردپرس شما نشان می دهد. این اعلان ها ممکن است برای اطلاع داددن به شما برای به روزرسانی یا فعال کردن برخی افزونه ها باشد.

افزونه Disable admin notices individually در زیر هر اطلاعیه در صفحه مدیریت وردپرس یک لینک “پنهان کردن اعلان برای همیشه” را اضافه می کند. با کلیک بر روی این لینک، افزونه این اعلان ها را فیلتر کرده و شما هرگز آنها را مشاهده نخواهید کرد. شما می توانید از این روش استفاده کنید تا فقط اعلان های آزار دهنده را که در صفحه اصلی ظاهر می شوند غیرفعال کنید و به وردپرس اجازه دهید تا اطلاعیه های مهم مانند به روزرسانی ها را نشان دهد.

علاوه بر این، با تغییر دادن تنظیمات افزونه می توانید تمام اعلان های سایت را به طور کامل غیرفعال کنید. در این حالت، افزونه Disable admin notices individually  به جز اعلان های به روزرسانی در لیست افزونه های نصب شده، تمام اعلان های مدیریت را پنهان می کند.

این افزونه آیتم جدیدی را در نوار مدیریت بالای صفحه اضافه کردن است که تمام اعلان ها را در یک مکان جمع آوری می کند. این ویژگی به طور پیش فرض غیرفعال است اما از طریق تنظیمات افزونه می توانید آن را فعال کنید.

در این مقاله، افزونه Disable admin notices individually را آموزش داده و نحوه استفاده از آن را توضیح می دهیم.

آموزش افزونه Disable admin notices individually و غیرفعال کردن اعلان های مزاحم در وردپرس

ابتدا افزونه را از پایین صفحه دریافت نموده و آن را در سایت خود در بخش افزونه ها نصب کنید. اگر منو افزونه را ندیدید یا اطلاعات جزئی تری لازم دارید، به راهنمای گام به گام ما در مورد آموزش نصب افزونه وردپرس مراجعه کنید.

بعد از اینکه افزونه نصب شد آن را فعال کنید. پس از فعال سازی افزونه در پیشخوان وردپرس به مسیر تنظیمات » Hide admin notices بروید. صفحه ای مشابه شکل زیر مشاهده می کنید.

Disable admin notices individually

در بخش Hide admin notices  سه گزینه در اختیار دارید:

  • All notices (همه اعلان ها)
  • Only selected (فقط انتخاب شده)
  • Don’t hide (عدم مخفی کردن)

افزونه Disable admin notices individually گزینه های متعددی را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید تمام اعلان ها را غیرفعال کنید، تنها تعدادی از آنها را پنهان کنید یا به طور کلی افزونه را غیرفعال کرده و هیچ اعلانی را مخفی نکنید.

ابتدا با پنهان کردن تمام اعلان ها شروع می کنیم.

غیرفعال کردن تمام اعلان ها

با انتخاب  All notices می توانید تمام اعلان ها را در پنل مدیریت وردپرس پنهان کنید. اما پنهان کردن تمام اعلان ها توصیه نمی شود زیرا به این ترتیب ممکن است پیام های مهمی مانند به روزرسانی های وردپرس را از دست بدهید و باعث بروز مشکلاتی با افزونه ها و عملکرد سایت وردپرس خود شوید.

اگر می خواهید بر تمام آپدیت ها و اعلان های هشدار نظارت داشته باشید، گزینه Enable hidden notices in adminbar را فعال کنید. با فعال کردن این ویژگی، تمام اعلان های خوانده نشده وارد تب Notifications در بالای صفحه می شوند.

Disable admin notices individually

هنگامی که تمام اعلان های ضروری را باز کرده و آنها را مطالعه کردید یا پیام مهمی را مشاهده نکردید می توانید روی دکمه Reset hidden notifications کلیک کرده و همه پیام ها را پاک کنید.

غیرفعال کردن اعلان های خاص در افزونه Disable admin notices individually

اگر می خواهید اعلان ها را در پیشخوان وردپرس غیرفعال کنید، می توانید افزونه Disable admin notices individually را طوری تنظیم کنید که تنها اعلان های خاصی غیرفعال شود. کافی است در قسمت Hide admin notices گزینه Only selected را انتخاب کنید.

Disable admin notices individually

با انتخاب این گزینه از حجم زیاد اعلان ها در امان هستید بدون اینکه اعلان های مهم مانند آپدیت ها را از دست بدهید.

با فعال کردن این گزینه، لینک “Hide notification forever” در زیر هر اعلان نمایش داده می شود. با کلیک بر روی این لینک، اعلان ها پنهان شده و دیگر موجب آزار شما نمی شوند.

Disable admin notices individually

همچنین اگر نیاز به مشاهده مجدد اعلان ها پیدا کردید می توانید در قسمت Reset hidden notices for اعلان ها را برای همه کاربران یا کاربران فعلی آشکار کنید. کافی است گزینه current user یا all users را بسته به نیاز خود انتخاب کرده و روی دکمه Reset notices کلیک کنید.

توجه داشته باشید که گزینه هایی که ? سبز دارند، به این معنی است که به وب سایت شما آسیب نمی رسانند.

عدم پنهان کردن اعلان ها

اگر تصمیم گرفتید که اعلان ها را نگه دارید می توانید گزینه Don’t hide را انتخاب کنید.

قسمت Don’t hide افزونه را خاموش می کند. بنابراین ، “Hide notification forever” در پیشخوان وردپرس نمایش داده نمی شود.

پس از اعمال تنظیمات مورد نظر خود روی دکمه سبزرنگ Save در بالای صفحه کلیک کنید.

افزونه Disable admin notices individually یک افزونه کاربردی هم برای وبمستران و هم برای وبلاگ نویسان است که روزانه از تعداد زیادی افزونه استفاده می کنند یا از چندین سایت مختلف پشتیبانی می نمایند. بنابراین بهتر است به جای آنکه اعلان ها را به صورت دستی پنهان کنند، آنها را با استفاده از یک افزونه قدرتمند به صورت خودکار غیرفعال کنند.

امیدواریم این آموزش مورد توجه و استفاده شما قرار گرفته باشد. دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید.

دانلود افزونه

دانلود افزونه Disable admin notices individually
صفحه افزونه Disable admin notices individually

درباره ی مینا قدسی

مطلب پیشنهادی

افزونه Regenerate Thumbnails

افزونه Regenerate Thumbnails و بازسازی تصاویر شاخص وردپرس

گاهی اوقات وقتی قالب وردپس خود را عوض می کنید، تصاویر بندانگشتی سایت که در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *