بهترین افزونه های جذب مخاطب هدفمند وردپرس و افزایش لیست ایمیل

بهترین افزونه های جذب مخاطب هدفمند

تولید لید و جذب مخاطب هدفمند اولویت اول همه مالکان وب سایت ها است. صرف نظر از اینکه سایت شما یک وبلاگ، یک کسب و کار آنلاین یا یک فروشگاه تجارت الکترونیک تمام عیار است، جمع آوری اطلاعات کسانی که به مطالب یا خدماتی که ارائه می دهید، علاقه مند هستند و از وب سایت شما بازدید می کنند، یک ضرورت است. افزونه های تولید لید و جذب مخاطب هدفمند کمک بسیار زیادی به شما در این راستا می کنند.

این افزونه ها باعث افزایش مشترکین و مشتریان وب سایت های کسب و کار به صورت گسترده می شوند و به شما کمک می کنند تا لیست ایمیل خود را افزایش دهید. اگر هنوز به ضرورت تشکیل لیست ایمیل شک دارید یا با راه های آن آشنا نیستید، مقاله آموزش ساخت لیست ایمیل در وردپرس را مطالعه کنید.

در این مقاله به معرفی بهترین افزونه های جذب مخاطب هدفمند وردپرس می پردازیم. این افزونه ها به شما کمک می کنند که بازدیدکنندگان مروری و یک باره خود را به مشتریان و مشترکین واقعی و همیشگی تبدیل کنید. بسیاری از این افزونه ها با بهترین سرویس های ایمیل مارکتینگ وردپرس ادغام شده و به شما کمک می کنند تا استفاده مؤثرتر و بهتری از این سرویس ها داشته باشید.

معرفی بهترین افزونه های جذب مخاطب هدفمند وردپرس

WPForms (بهترین افزونه های جذب مخاطب هدفمند وردپرس)

بهترین افزونه های جذب مخاطب هدفمند

WPForms بهترین افزونه سازنده فرم تماس با ما و از بهترین افزونه های جذب مخاطب هدفمند در وردپرس است. این افزونه به شما امکان ادغام ابزارهای ایمیل مارکتینگ وردپرس با انواع فرم ها را می دهد. این افزونه با Constant Contact به خوبی ادغام شده و امکان ایجاد فرم های ثبت نام خبرنامه را ایجاد می کند.

WPForms چندین addon دارد که فرم های شما را به ابزارهای ایمیل مارکتینگ مورد نظرتان مانند AWeber ، MailChimp ، GetResponse ، Campaign Monitor و Drip متصل می کند.

با استفاده از WPForms شما می توانید لیست ایمیل خود را به دو روش افزایش دهید: یا یک فرم ثبت نام مخصوص ساختن لیست ایمیل ایجاد کنید یا یک چک باکس ثبت نام ایمیل به فرم های تماس معمول خود اضافه کنید، در این صورت با فعال کردن چک باکس بازدیدکنندگان به صورت خودکار به لیست ایمیل اضافه می شوند.

شما می توانید فرم تولید لید خود را در هر جایی از سایت مانند نوشته ها، برگه ها، ابزارک های سایدبار و فوتر با استفاده از شورت کد جاسازی کنید.

با استفاده از WPForms امکانات بی اندازه می شود و شما تنها به ایجاد فرم های ثبت نام خبرنامه محدود نمی شوید. شما می توانید تمام انواع فرم مانند فرم های سفارش، فرم های لاگین، فرم های اشتراک، فرم های نظرسنجی و بسیاری از انواع دیگر فرم را ایجاد کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این افزونه و نحوه استفاده از آن، مقاله آموزش افزونه WPForms را مطالعه کنید.

OptinMonster (بهترین افزونه های جذب مخاطب هدفمند وردپرس)

بهترین افزونه های جذب مخاطب هدفمند

OptinMonster بهترین نرم افزار تولید لید و از بهترین افزونه های جذب مخاطب هدفمند وردپرس است. این افزونه امکان ایجاد فرم های گزینش که برای رسیدن به بیشترین نرخ تبدیل بهینه سازی شده اند را می دهد.

با استفاده از OptinMonster ادغام فرم ها با ابزارهای ایمیل مارکتینگ موردنظر شما مانند AWeber، MailChimp، InfusionSoft، GetResponse و Constant Contact به راحتی امکان پذیر است.

تفاوت اصلی بین WPForms و OptinMonster این است که WPForms یک افزونه تماس وردپرس است که استفاده از آن بسیار راحت می باشد در حالیکه OptinMonster یک ابزار سازنده فرم Optin مستقل از پلتفرم است که امکان ایجاد انواع فرم مانند پاپ آپ لایت باکس، نوارهای شناور، فرم های سایدبار و بسیاری دیگر را فراهم می کند.

همه کاری که باید انجام دهید این است که به اکانت OptinMoster خود متصل شده و فرم های زیبا ایجاد کنید. سپس از طریق افزونه ای که بر روی سایت وردپرسی شما نصب است، آنها را در سایت خود نمایش دهید.

برخی دیگر از مزایای OptinMonster عبارت است از:

  • تکنولوژی Exit-intent : شما با استفاده از این افزونه می توانید بازدیدکنندگان را در لحظه ترک سایت به اشتراک در لیست ایمیل ترغیب کنید.
  • تست A/B : شما می توانید تمام المان های فرم مانند عنوان، کپی، دکمه و حتی طراحی های مختلف را تست کنید تا ببینید کدام یک برای افزایش نرخ تبدیل بهترین است.
  • هدف گیری سطح صفحه: شما می توانید یک لیست ایمیل فوق هدفمند و فوق تقسیم بندی شده با پیام های هدفمند در برگه ها یا دسته های خاصی ایجاد کنید.
  • آنالیز درون ساخته: با ابزار آنالیز درون ساخته این افزونه می توانید ببینید کدام فرم بهتر عمل می کند.
  • و بسیاری دیگر

Yoast SEO

بهترین افزونه های جذب مخاطب هدفمند

اگر می خواهید یک لیست ایمیل بسازید باید بازدیدکنندگان هدف یعنی آنهایی که مشتاق خواندن محتوای شما هستند و به سایت شما علاقه دارند و از همه مهمتر می توانند مشترکان لیست ایمیل شما باشند را به وب سایت خود جلب کنید.

افزونه Yoast SEO می تواند با بهینه کردن وب سایت شما برای موتورهای جستجو، مخاطبان درست را به سایت تان جلب کند. این افزونه از بهترین افزونه های جذب مخاطب هدفمند در وردپرس است و از تمام بهینه سازی های تکنیکی که شما برای سایت تان نیاز دارید مراقبت می کند.

قسمت مهمی از سئو تمرکز بر روی کلمات کلیدی درست در سایت شما است. این افزونه شما را وادار می کند که هنگام انتشار محتوا از کلمات کلیدی استفاده کنید و به تعداد لازم آنها را در نوشته تکرار کنید.

همچنین یک اسنیپت پیش نمایش نوشته دارد که به شما امکان دیدن نوشته در نتایج جستجو را می دهد. این پیش نمایش هم شامل عنوان و هم شامل توصیف متایی است که شما تعریف کرده اید و برای بهینه سازی نتایج ارگانیک شما مفید است به طوری که می توانید نرخ کلیک خود را بهبود بخشیده و احتمالا ترافیک بیشتری را به سایت خود جذب کنید.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره این افزونه قدرتمند که از افزونه های ضروری وردپرس است داشته باشید، مقاله آموزش افزونه Yoast SEO را مطالعه کنید.

WP Live Chat Support

بهترین افزونه های جذب مخاطب هدفمند

در بخش قبل در مورد جذب ترافیک هدفمند با بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جستجو صحبت کردیم.

اگر شما موفق به جذب مخاطب مناسب به سایت خود شده اید و تبدیل های زیادی نمی بینید، باید دلیل آن را بفهمید. یکی از بهترین راهها برای تشخیص این مسئله این است که از مشتریان و مخاطبان بالقوه خود بپرسید که چه چیزی مانع از اشتراک آنها در سایت شما می شود.

یک راه برای انجام این کار این است که قابلیت چت زنده در وب سایت خود اضافه کنید. در این صورت می توانید با بازدیدکنندگان سایت صحبت کنید. اگر شما به دنبال یک نرم افزار پشتیبانی چت زنده برای وب سایت های وردپرس هستید، افزونه LiveChat یکی از بهترین آنها و نیز از بهترین افزونه های جذب مخاطب هدفمند است.

این افزونه اجازه می دهد تا به راحتی با ابزارهای ایمیل مارکتینگ محبوب ادغام شوید، بنابراین می توانید با آنها ارتباط برقرار کرده و لیست ایمیل خود را افزایش دهید. همچنین اپلیکیشن های طراحی شده زیبایی برای استفاده در موبایل، دسکتاپ و تبلت ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این افزونه و نحوه استفاده از آن مقاله افزونه WP-Live Chat by 3CX را مطالعه کنید.

Yoast Comment Hacks

بهترین افزونه های جذب مخاطب هدفمند

یک راه عالی برای جذب بازدیدکنندگان سایت اجازه دادن به آنها برای گذاشتن کامنت و دیدگاه در وب سایت شما است. مردم می توانند سؤالاتی را مطرح کنند، راه حل های مختلفی ارائه دهند و با یکدیگر تعامل کنند. دیدگاه ها یک راه عالی برای تقویت سئو سایت و نشان دادن شما به عنوان مدیرسایت است.

اما سیستم کامنت گذاری پیش فرض وردپرس فاقد انعطاف پذیری و عملکردی است که بازدید کنندگان مشتاق سایت را بعد از گذاشتن کامنت به وب سایت شما برگرداند. این امر به این دلیل است که کاربران بعد از گذاشتن کامنت همان صفحه ای را می بینند که قبل از آن بود با این تفاوت که کامنت ارسال شده وارد صفحه شده است.

برای تبدیل بازدیدکنندگانی که نظراتشان را در وب سایت شما می گذارند، از یک افزونه تولید لید مانند Yoast Comment Hacks که از بهترین افزونه های جذب مخاطب هدفمند وردپرس است، استفاده کنید. با استفاده از این افزونه، شما می توانید کامنت گذارانی که برای اولین بار در سایت شما کامنت می گذارند را به یک صفحه تشکر در وب سایت هدایت کنید. همچنین این صفحه باید یک فرم گزینش داشته باشد که آنها را تشویق به اشتراک در لیست ایمیل شما کند.

در مقاله آموزش افزونه Yoast Comment Hacks می توانید اطلاعات بیشتری درباره این افزونه و نحوه استفاده از آن به دست آورید.

Subscribe to Comments Reloaded

بهترین افزونه های جذب مخاطب هدفمند

یکی دیگر از مشکلات رایج سیستم کامنت گذاری پیش فرض وردپرس این است که وقتی یک نفر دیدگاه خود را در سایت شما ارسال می کند، تنها راهی که می تواند بفهمد فردی به او پاسخ داده این است که دوباره به سایت شما بازگشته و آن را بررسی کند. اکثر مردم این کار را انجام نمی دهند و به این معنی است که شما فرصت خود را برای تبدیل این بازدیدکننده به مشترک یا مشتری از دست داده اید.

بهترین راه برای حل این مشکل این است که افزونه تولید لید Subscribe to Comments Reloaded که از بهترین افزونه های جذب مخاطب هدفمند است را بر روی سایت وردپرسی خود نصب کنید.

به این ترتیب، هنگامی که کسی در سایت شما کامنت می گذارد، به محض اینکه شخصی به کامنت او پاسخ دهد، یک ایمیل برایش ارسال خواهد شد. سپس آن بازدیدکننده به سایت شما بازگشته و شما این فرصت را دارید که او را به مشترک یا مشتری خود تبدیل کنید.

در مقاله آموزش افزونه Subscribe to Comments Reloaded می توانید اطلاعات بیشتری درباره این افزونه و نحوه استفاده از آن به دست آورید.

OneSignal-Web Push Notifications

بهترین افزونه های جذب مخاطب هدفمند

افزایش مشارکت کاربران و برگرداندن دوباره بازدیدکنندگان به وب سایت شما، یکی از بهترین راههای تولید لید و جذب مخاطب هدفمند است. بعضی افراد برای اولین بار از سایت شما بازدید کرده و بدون اشتراک یا خرید چیزی آن را ترک می کنند. اما این بدان معنا نیست که علاقه مند به آنچه که شما ارائه می دهید، نیستند.

با این حال، با وجود تعداد زیاد وب سایت ها، احتمال بازگشت بازدید کننده ای که به مشترک یا مشتری تبدیل نشده است بسیار کم است مگر آنکه به صراحت به افراد یادآوری کنید که به سایت شما برگردند. با استفاده از افزونه OneSignal-Web Push Notification که یکی از بهترین افزونه های جذب مخاطب هدفمند رایگان وردپرس است به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.

با استفاده از این افزونه، بازدیدکنندگان سایت می توانند انتخاب کنند که با انتشار محتوای جدید در وب سایت، از طرف شما پوش نوتیفیکیشن (اطلاع رسانی از طریق فشار) دریافت کنند. به این ترتیب، هنگامی که افراد در سایت شما فعال نیستند و محتوای جدیدی منتشر می شود، آنها یک اعلان دریافت کرده و از انتشار محتوا آگاهی می یابند.

این کار باعث ایجاد اشتیاق دوباره برای بازگشت به سایت شما می شود. همچنین باعث می شود کاربران از آخرین اتفاقات سایت شما باخبر شده و حتی کمک می کند بازدیدکنندگان به مشترکین، مشتریان جدید یا حتی مشتریان تکراری تبدیل شوند.

برای آشنایی بیشتر با این افزونه و نحوه استفاده از آن به مقاله آموزش افزونه OneSignal-Web Push Notifications مراجعه کنید.

امیدواریم این آموزش مورد توجه و استفاده شما قرار گرفته باشد. شما چه افزونه های دیگری می شناسید که به افزایش ترافیک سایت و جذب مخاطب هدفمند کمک می کند. دیدگاههای خود را با ما در میان بگذارید.

درباره ی مینا قدسی

مطلب پیشنهادی

افزونه های فرم ساز وردپرس

بهترین افزونه های فرم ساز وردپرس در سال 2021

برای هر سایت وردپرس لازم است که یک افزونه سازنده فرم داشته باشد. صرف نظر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *