بهترین افزونه های مدیریت دیدگاه ها در وردپرس برای بهبود سیستم کامنت گذاری

بهترین افزونه های مدیریت دیدگاه

در این مقاله بهترین افزونه های مدیریت دیدگاه ها در وردپرس که ابزارهای عالی برای افزایش تعامل کاربران و ایجاد یک رابطه محکم با خوانندگان سایت هستند را معرفی می کنیم.

یکی از زیباترین جنبه های اینترنت امکان مشارکت افراد و برقراری ارتباط با شما از سرتاسر دنیا در وب سایت تان است. برای اینکه افراد بتوانند با یکدیگر صحبت کنند به فضایی نیاز است تا کاربران بتوانند در آن تعامل داشته باشند. وردپرس به صورت پیش فرض این فضا را در بخش دیدگاه ها در اختیار کاربران قرار می دهد. اما بخش دیدگاه های وردپرس بسیار ابتدایی و مقدماتی است و اگرچه کار می کند اما کسل کننده است.

در این مقاله بهترین افزونه های کامنت گذاری و مدیریت دیدگاه ها در وردپرس را معرفی می کنیم. شما می توانید از این افزونه ها در وب سایت وردپرسی خود استفاده کنید و بخش دیدگاه های سایت خود را یک تغییر اساسی داده و آن را از حالت کسل کننده به عالی تبدیل کنید.

معرفی بهترین افزونه های کامنت گذاری و مدیریت دیدگاه ها در وردپرس

Disqus Comment System (بهترین افزونه های رایگان مدیریت دیدگاه ها در وردپرس)

بهترین افزونه های مدیریت دیدگاه

Disqus یکی از پرکاربردترین و بهترین سیستم های کامنت و مدیریت دیدگاه ها در وردپرس است که مانند یک افزونه تنها به وردپرس گره نخورده است بلکه آن را می توان برای هر وبلاگ یا سیستمی که Disqus بر روی آن نصب شده است، استفاده کرد.

علت آن این است که Disqus به جای آنکه مدیریت دیدگاه ها را در نصب وردپرس انجام دهد و به دیتابیس شما اضافه شود، از سرورهای خود استفاده کرده و در آنجا کار مدیریت لاگین و کامنت های کاربران را انجام می دهد. ادغام Disqus با وردپرس به راحتی امکان پذیر است و با چند کلیک ساده انجام می گیرد.

Disqus اجازه کامنت گذاری های رشته ای، اعلان دریافت کامنت جدید در رشته، گزینه های اشتراک برای کامنت ها را می دهد و دارای فیلتر گذاری بدافزار و اسپم درون ساخته است. با Disqus می توانید کاربران را با ایمیل و اعلان های مرورگر به سایت خود برگردانید. کاربران می توانند به کامنت ها رأی دهند و عناصر سرگرم کننده ای مانند عکس، فیلم، ایموجی و بسیاری موارد دیگر را به کامنت های خود اضافه کنند.

Disqus یک افزونه با محوریت اجتماع است. کاربران می توانند سوابق کامنت های خود را در حساب کاربری شان مشاهده کنند و همچنین می توانند توسط سایر کاربران Disqus دنبال شوند. همچنین کاربران گزینه های ورود به شبکه های اجتماعی دریافت می کنند و شما می توانید کامنت ها را براساس قدیمی ترین، جدیدترین و بهترین کامنت ها مرتب کنید.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری راجع به این افزونه قدرتمند و نحوه استفاده از آن داشته باشید مقاله آموزشی افزونه Disqus Comment System را مطالعه بفرمایید.

Replyable – Subscribe to Comments and Reply by Email

بهترین افزونه های مدیریت دیدگاه

Replyable یکی از بهترین افزونه های کامنت و مدیریت دیدگاه ها در وردپرس است که اشتراک دیدگاه ها را به سطح بالاتری می رساند.

کاربران می توانند برای دریافت اعلان های ایمیل یک نوشته ثبت نام کنند. در این صورت هر زمان که شخصی در مورد نوشته مورد نظر کامنت می گذارد، برای ثبت نام کنندگان ایمیل ارسال می شود. اما Replyable کامنت ها را براساس مرتبط بودن با موضوع ارزش گذاری کرده و تنها بهترین ها را برای مشترکین ارسال می کند. بنابراین هیچ کس از دریافت ایمیل زیاد اذیت نمی شود. اگر کاربری بخواهد به یک کامنت پاسخ دهد تمام کاری که باید انجام دهد پاسخ دادن به ایمیل است.

افزونه Replyable رایگان است اما اگر می خواهید ویژگی های پیشرفته تری مانند پاسخگویی به کامنت ها از inbox را داشته باشید باید نسخه پرمیوم آن را خریداری کنید.

wpDiscuz (بهترین افزونه های رایگان مدیریت دیدگاه ها در وردپرس)

بهترین افزونه های مدیریت دیدگاه

wpDiscus یکی دیگر از بهترین افزونه های کامنت گذاری و مدیریت دیدگاه ها در وردپرس است که ویژگی های زیادی به سیستم کامنت پیش فرض وردپرس اضافه می کند.

با wpDiscuz می توانید یک باکس کامنت تعاملی به نوشته های وردپرس خود و انواع دیگر محتوا اضافه کنید. همچنین با استفاده از دکمه های اعلان می توانید از کامنت های جدید آگاه شوید. wpDiscuz از ورود به سیستم شبکه های اجتماعی، اعلان های پیگیری، رتبه بندی نظرات، تعقیب یک کاربر یا یک نظر خاص و بسیاری موارد دیگر پشتیبانی می کند. یکی از جالبترین ویژگی های افزونه wpDiscus سیستم رای گیری بالا و پایین و بارگذاری نظرات بیشتر از طریق AJAX است. اگرچه بارگیری نظرات از طریق AJAX توصیه نمی شود اما اگر سایت شما هزاران کامنت دریافت می کند قطعاً فعال سازی آن بهتر است.

wpDiscuz از افزونه های ضد اسپم محبوب مانند Akismet ، WordPress Zero Spam و WPBruiser پشتیبانی می کند. همچنین از طریق یک افزونه اختصاصی متفاوت، پشتیبانی یکپارچه از افزونه WooCommerce را ارائه می دهد. wpDiscuz با توجه به هسته تقویت شده اش ادعا می کند که سریعترین تجربه کامنت گذاری را به شما ارائه می دهد.  

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این افزونه و نحوه استفاده از آن مقاله آموزش افزونه wpDiscuz را مطالعه کنید.

Subscribe To Comments Reloaded

بهترین افزونه های مدیریت دیدگاه

Subscribe To Comments Reloaded یکی از بهترین افزونه های مدیریت دیدگاه ها در وردپرس است که باعث می شود کاربران بارها و بارها به وب سایت شما برگردند. این افزونه یکی از بهترین افزونه های تولید لید در وردپرس است.

افزونه Subscribe To Comments Reloaded به کاربران این امکان را می دهد که برای دریافت اعلان های ایمیل مربوط به یک نوشته ثبت نام کنند و هر زمان یک کاربر به کامنت آنها پاسخ دهد یا در نوشته ای که برای آن کامنت گذاشته اند دیدگاه بفرستد به آنها اطلاع داده شود. به این ترتیب خوانندگان خود را تشویق می کنید تا برای شرکت در بحث ها مجدداً به وب سایت شما برگردند.

Subscribe To Comments Reloaded دارای یک سیستم مدیریت اشتراک ها است که کامنت گذاران می توانند از آن برای لغو اشتراک در بعضی پست ها یا تعلیق تمام اعلان ها استفاده کنند.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری راجع به این افزونه قدرتمند داشته باشید و با نحوه استفاده از آن آشنا شوید مقاله آموزش افزونه Subscribe To Comments Reloaded را مطالعه کنید.

Jetpack by WordPress.com

بهترین افزونه های مدیریت دیدگاه

Jetpack یک افزونه چندمنظوره و از بهترین افزونه های وردپرس است که توسط Automattic، تیم توسعه دهنده وردپرس، ساخته شده است و به همین دلیل کاملاً با وردپرس ادغام شده است. Jetpack به هیچ گونه تعمیر و نگهداری خاصی نیاز ندارد، با Akismet جفت شده و با هرزنامه ها مبارزه می کند، همچنین ویژگی های بسیار زیادی برای بهبود سئو سایت، کارایی و قابلیت استفاده کلی از وب سایت شما ارائه می دهد.

comment یکی از ماژول های افزونه Jetpack است که می توانید آن را روشن کرده و ویژگی های بسیار بیشتری به سیستم کامنت گذاری پیش فرض وردپرس اضافه کنید. این موارد شامل گزینه های ورود به شبکه های اجتماعی، اشتراک در نظرات و ردیابی فعالیت کاربر برای صاحبان وب سایت است.

 Jetpack به خوانندگان شما اجازه می دهد به وب سایت شما متصل شده و از چند طریق شامل سیستم کامنت گذاری پیش فرض وردپرس، اتصال به WordPress.com یا با لاگین کردن در فیسبوک، Google+ و یا توییتر، کامنت بگذارند.

برای آشنایی بیشتر با این افزونه قدرتمند و نحوه استفاده از آن مقاله آموزش افزونه Jetpack را مطالعه بفرمایید.

Yoast Comment Hacks

بهترین افزونه های مدیریت دیدگاه

احتمالاً با افزونه Yoast SEO که یکی از بهترین افزونه های سئو وردپرس است، آشنا هستید. اما Yoast افزونه شگفت انگیز دیگری برای مدیریت دیدگاه ها در وردپرس دارد که با نام Yoast Comment Hacks شناخته می شود.

Yoast Comment Hacks ویژگی هایی را به بخش نظرات پیش فرض وردپرس اضافه می کند تا راحت تر بتوانید آن را مدیریت کنید. به عنوان مثال ایمیل های اعلان بهتر و کاربردی تری را اضافه می کند. همچنین یک دکمه در نوار ابزار وردپرس اضافه می کند تا به همه کامنت گذارانی که در مورد نوشته شما دیدگاه گذاشته اند به صورت همزمان ایمیل ارسال شود.

یکی دیگر از ویژگیهای جذاب این افزونه امکان هدایت کامنت گذاران مرتبه اول به صفحه تشکر است که باعث جلب توجه بازدیدکنندگان شده و آنها را ترغیب به ثبت نام در لیست ایمیل شما می کند و به این ترتیب می توانید باعث افزایش لیست ایمیل وردپرس خود شوید.

افزونه  Yoast Comment Hacks چندین ماژول ارائه می دهد که به شما امکان می دهد محدودیت های سیستم کامنت پیش فرض وردپرس را برطرف کنید. به عنوان مثال می توانید حداقل طول کامنت را برای بهبود کیفیت نظرات افزایش دهید، ایمیل های اعلان نظر را پاک کنید و بسیاری موارد دیگر.

برای آشنایی بیشتر با افزونه Yoast Comment Hacks و چگونگی استفاده از آن مقاله آموزش افزونه Yoast Comment Hacks را مطالعه فرمایید.

Akismet Anti-Spam

بهترین افزونه های مدیریت دیدگاه

Akismet Anti-Spam افزونه ای است توسط Automattic، شرکت مادر WordPress.com ساخته شده است. این افزونه دیدگاه های ارسال شده به وب سایت وردپرسی شما را تجزیه و تحلیل کرده و کامنت هایی که شبیه اسپم هستند را شناسایی و جدا می کند. این کار در وقت شما بسیار صرفه جویی کرده و Akismet را به یکی از افزونه های ضروری وردپرس برای وب سایت وردپرسی شما تبدیل می نماید.

Akismet برای استفاده شخصی رایگان است اگرچه نسخه های پرمیوم آن برای وب سایت های تجاری و حرفه ای نیز موجود است. برای آشنایی با نحوه فعال سازی و استفاده از این افزونه قدرتمند مقاله آموزش افزونه Akismet را مطالعه کنید.

CommentLuv

بهترین افزونه های مدیریت دیدگاه

CommentLuv یکی دیگر از بهترین افزونه های مدیریت دیدگاه ها در وردپرس است که ویژگی های بسیار زیادی را به بخش کامنت سایت وردپرسی شما اضافه می کند و باعث افزایش ترافیک و تعامل وب سایت شما می شود.

کاربران با استفاده از CommentLuv می توانند لینک توییتر خودشان و همچنین کلمات کلیک را به کامنت ها اضافه کنند و شما می توانید یک ابزارک کامنت گذاران برتر اضافه کنید. افزونه CommentLuv با کامنت های اسپم مبارزه می کند و خوانندگان این فرصت را دارند که در سایت شما ثبت نام کنند و ویژگی های پیشرفته تر CommentLuv مانند لینک های dofollow و بسیاری موار دیگر را دریافت کنند.

WpDevArt Social comments

بهترین افزونه های مدیریت دیدگاه

WpDevArt Facebook Comments یکی از بهترین افزونه های مدیریت دیدگاه ها برای ادغام فیس بوک با بخش نظرات وردپرس است. افزونه WpDevArt Facebook Comments ابزاری است که به شما امکان می دهد نظرات فیس بوک را به بازدید کنندگان وب سایت خود نشان دهید.

افراد با استفاده از حساب های کاربری واقعی خود نظرات را ارسال می کنند ، در صورت تمایل نظراتشان را از وب سایت شما در حساب های فیس بوک خود به اشتراک می گذارند و دیدگاه ها را قابل اعتماد تر می دانند. همه این موارد نه تنها به شما در کاهش اسپم و بهبود کیفیت بحث های کامنت گذاران کمک می کند، بلکه شانس شما را برای جذب ترافیک بیشتر به وب سایت تان افزایش می دهد.

این افزونه به صورت رایگان عرضه شده است اما برای دستیابی به ویژگی های پیشرفته تری مانند امکان انتخاب طرح رنگ، تنظیم رنگ پس زمینه و 39 افکت انیمیشنی عالی می توانید آن را به نسخه حرفه ای ارتقا دهید. گزینه های خوب دیگری که می توانید جایگزین افزونه WpDevArt Facebook Comments کنید، افزونه WP Social Comments و ابزارک اختصاصی Facebook Comments افزونه صفحه ساز المنتور است.

Disable Comments

بهترین افزونه های مدیریت دیدگاه

Disable Comments همانطور که از نام آن پیدا است برای غیرفعال کردن کامنت ها در وب سایت وردپرسی شما یا انواع خاصی از پست ها مفید است.

این افزونه رایگان به مدیران وردپرس اجازه می دهد تا کامنت گذاری در انواع پست ها شامل نوشته های وبلاگ، صفحات و پیوست ها را غیرفعال کنند. همچنین غیرفعال کردن کامنت گذاری برای یک پست خاص یا کل وب سایت وردپرسی را ممکن می کند.

در مقاله آموزشی افزونه Disable Comments می توانید اطلاعات بیشتری راجع به این افزونه و نحوه استفاده از آن به دست آورید.

De:comments (بهترین افزونه های پرمیوم مدیریت دیدگاه ها در وردپرس)

بهترین افزونه های مدیریت دیدگاه

De:comments یکی از قدرتمندترین و بهترین افزونه های وردپرس برای مدیریت دیدگاه ها و نظرات است. این افزونه پرمیوم طیف وسیعی از ابزارها را برای کمک به شما در افزایش تعامل وب سایتتان ارائه می دهد.

شما می توانید بخش دیدگاه های سایت خود را کاملاً بازسازی کرده و به خوانندگان خود اجازه دهید موارد مختلفی مانند رای دادن به نظرات و لایک کردن/نکردن آنها، استفاده از ویژگی ورود به شبکه های اجتماعی و ورود با اکانت های موجود خود، به اشتراک گذاشتن نظرات در شبکه های اجتماعی و بسیاری موارد دیگر را انجام دهند. حتی کاربران می توانند تصاویر، GIF  ها، فیلم ها ، توییت ها و موارد دیگر را به نظرات خود اضافه کنند.

یکی از ویژگی های جالب افزونه De:comments، سیستم Badge است که فعال ترین کاربران را با اضافه کردن سیستم امتیاز دهی به فرآیند کامنت گذاری تشویق کرده و به آنها پاداش می دهد و به این ترتیب  آنها را به کامنت گذاشتن بیشتر ترغیب می کند. همه موارد فوق به سرگرم کننده تر شدن بخش دیدگاه های شما کمک می کند.

Thrive Comments (بهترین افزونه های پرمیوم مدیریت دیدگاه ها در وردپرس)

بهترین افزونه های مدیریت دیدگاه

Thrive Comments یکی از بهترین افزونه های پرمیوم مدیریت دیدگاه های وردپرس است که گزینه های بسیار زیادی را برای افزایش تعامل کاربر و تولید لید در اختیار کاربران قرار می دهد.

این افزونه امکان پیکربندی فعالیت های بعد از پست گذاری مانند درخواست اشتراک در شبکه های اجتماعی، پیشنهاد معاملات خوب، پیشنهاد خواندن پست های مرتبط و بسیاری موارد دیگر را می دهد و از طریق روش هایی مانند امتیاز دهی، فعال کردن لایک، اشتراک گذاری کامنت ها و کامنت های پین شده، کاربران را به کامنت گذاشتن بیشتر در سایت تشویق می کند.

همچنین ابزارهایی مانند لینک دادن خودکار به کلمات کلیدی در پاسخ های ادمین، اجازه کامنت گذاشتن براساس نقش کاربر و بسیاری ابزارهای دیگر را برای مدیریت بهتر دیدگاه ها در اختیار ادمین قرار می دهد. بنابراین اگر کامنت های زیادی دریافت می کنید و می خواهید با آنها نوعی اجتماع در اطراف خود ایجاد کنید، این افزونه برای شما مناسب است.

Multi Comments for WordPress

بهترین افزونه های مدیریت دیدگاه

اگر هنوز نمی دانید از کدام افزونه مدیریت دیدگاه ها در وردپرس استفاده کنید، بهترین انتخاب افزونه Multi Comments for WordPress است. این افزونه به شما امکان می دهد همه سیستم ها شامل کامنت های فیسبوک، Disqus ، وردپرس و … را بصورت یکجا پیاده سازی کنید. به این ترتیب کامنت گذاران شما می توانند وارد شده و با سیستم مورد علاقه خود کامنت بگذارند.

این افزونه کاملاً جایگزین سیستم پیش فرض دیدگاه های وردپرس شده و یک سوئیچ کننده سیستم اضافه می کنند. کاربران با استفاده از این سوئیچ کننده می توانند سیستم مورد نظر خود را فعال کنند.

افزونه های معرفی شده در این مقاله می توانند هر آنچه که برای مدیریت دیدگاه ها و تشویق کاربران برای گذاشتن کامنت بیشتر در سایت تان نیاز دارید را برآورده کنند. کافی است نیازهای سایت خود را بشناسید و براساس آنها یکی از بهترین افزونه های معرفی شده را انتخاب کنید.

امیدواریم این آموزش مورد توجه شما قرار گرفته باشد. شما برای مدیریت دیدگاه ها در سایت خود از چه افزونه ای استفاده می کنید؟ دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید.

درباره ی مینا قدسی

مطلب پیشنهادی

بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس

بهترین افزونه های پاپ آپ ساز (Popup) وردپرس

پاپ آپ ها راهی عالی برای تولید لید و جذب مخاطب هدفمند در وردپرس هستند. …

8 دیدگاه

 1. افزونه disable comment برای غیرفعال کردن کامنت ها به صورت خودکار میشه استفاده کرد یا به صورت دستی؟

 2. سلام . وقتتون بخیر . شما از چه افزونه ای برای بخش دیدگاهتون استفاده کردید . من از قالب فلت سام استفاده میکنم و میخوام بخش دیدگاه مثل بخش دیگاه همین مقاله بشه ؟؟؟؟؟

  • مینا قدسی

   سلام دوست عزیز ..وقت شما بخیر…سایت مدیر وردپرس از افزونه خاصی برای بخش دیدگاه ها استفاده نمی کنه و کدنویسی بر روی قالب و صفحات سایت اعمال شده

 3. سلام ، وقت بخیر . افزونه ای هست که بتونه دیدگاه ها رو بر اساس پست کاربرها تقسیم بندی کنه ؟ یعنی هر کاربر دیدگاه های مربوط به پست خودش رو ببینه و بتونه تایید یا رد کنه مثل وبلاگ ها. ممنونم

  • سلام و وقت شما بخیر …شما می تونید این کار رو با اضافه کردن کد اسنیپت زیر به فایل functions.php سایت خودتون انجام بدین
   function wps_get_comment_list_by_user($clauses) {
   if (is_admin()) {
   global $user_ID, $wpdb;
   $clauses['join'] = ", ".$wpdb->base_prefix."posts";
   $clauses['where'] .= " AND ".$wpdb->base_prefix."posts.post_author = ".$user_ID." AND ".$wpdb->base_prefix."comments.comment_post_ID = ".$wpdb->base_prefix."posts.ID";
   };
   return $clauses;
   };
   if(!current_user_can('edit_others_posts')) {
   add_filter('comments_clauses', 'wps_get_comment_list_by_user');
   }

 4. سلام خسته نباشید تشکر میکنم واقعا سایتتون حرف نداره واسه همینه سریع بالا اومدید
  یک سوال داشتم من دنبال افزونه ای هستم که بشه نظرات رو زمانبندی کرد که در اینده نمایش داده بشه میشه یه افزونه برای اینکار معرفی کنید؟

  • مینا قدسی

   سلام دوست عزیز .. وقت بخیر .. خوشحالم که مطالب سایت مورد توجه شما قرار گرفته .. من فقط یک افزونه پولی پیدا کردم که ادعای انجام این کار رو داشت، اسمش WP Comment Booster هست. ولی هیچ اطلاعی ازش در دسترس نیست، آیا باگ داره؟ نداره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *