افزونه های مناسب کریسمس برای سایت های وردپرس

افزونه های مناسب کریسمس

با رسیدن به ماه دسامبر و نزدیک شدن به عید کریسمس، بسیاری از صاحبان و مدیران وب سایت های وردپرس به فکر ایجاد حال و هوای کریسمس در سایت خود و به اشتراک گذاشتن شادی ناشی از این روزها با کاربران خود می افتند. بسیاری از وب سایت ها نیز تخفیف هایی را به این منظور در نظر می گیرند و دوست دارند تم کریسمس را به صفحه اصلی و دیگر صفحات سایت خود اضافه کنند. افزونه های مناسب کریسمس به شما کمک می کنند که این کار را به راحتی انجام دهید.

قالب ها و افزونه های بسیاری در مخزن وردپرس وجود دارند که مخصوص ایام کریسمس هستند و شما می توانید تزئینات مخصوص جشن کریسمس مانند افکت های بارش برف، زنگ های نماد کریسمس، چراغ ها و بسیاری از موارد دیگر را با آنها به سایت خود اضافه کنید.

اما به یاد داشته باشید که بهترین راه برای خوشحال کردن کاربران و ایجاد روحیه جشن در وب سایت خود، ارائه تخفیف روی محصولات و خدمات تان است. اگر فروشگاه خود را با افزونه ووکامرس ساخته اید، با استفاده از افزونه YITH WooCommerce Badge Management می توانید نشان تخفیف محصول را به محصولات دارای تخفیف خود اضافه کنید.

در این مقاله بهترین راه های ایجاد روحیه و حال و هوای کریسمس در سایت وردپرسی را بررسی می نماییم.

بهترین افزونه های مناسب کریسمس همراه با معرفی دو قالب مخصوص کریسمس

OptinMonster

افزونه های مناسب کریسمس

افزونه OptinMonster یکی از بهترین افزونه های تولید لید وردپرس برای ایجاد و نمایش فرم های پاپ آپ در سایت های وردپرسی است. این افزونه یک تکنولوژی قدرتمند exit-intent دارد که به شما کمک می کند بازدید کنندگان عبوری خود را به مشتریان و مشترکان ثابت سایت خود تبدیل کنید.

افزایش رتبه سایت به طور مستقیم به تعداد بازدیدکنندگان شما مرتبط است و اگر بتوانید کاربران بیشتری را در خبرنامه خود عضو کنید، چندین قدم در این امر مهم پیش خواهید افتاد. داشتن خبرنامه به تنهایی کافی نبوده و استفاده از فرم های زیبا، ساده و کارا نیز بسیار ضروری است.

در روزهای نزدیک به سال نو میلادی، افزونه OptinMonster با یک قالب کمپین تعطیلات ارائه شده است که می توانید آن را با پاپ آپ لایت باکس، نوار کناری، نوار شناور و Optin تمام صفحه و دیگر انواع کمپین استفاده کنید.

همچنین با استفاده از این افزونه می توانید یک پاپ آپ شمارش معکوس برای تخفیف محصولات یا خدمات خود ایجاد کنید. تایمر شمارش معکوس باعث ایجاد یک حس عجله و شتاب در مخاطب می شود و کاربران را وادار می کند که تا فرصت باقی است محصولات یا خدمات ارائه شده را خریداری کنند.

با استفاده از افزونه OptinMonster که یکی از بهترین افزونه های مناسب ایام کریسمس است می توانید تبریکات فصلی و هر نوع پیام دیگری که بخواهید را نشان دهید.

WP Snow Effect (افزونه های مناسب کریسمس)

افزونه های مناسب کریسمس

افزونه WP Snow Effect یکی از محبوب ترین و بهترین افزونه های مناسب ایام کریسمس برای جشن های تعطیلات است.

این افزونه به شما این امکان را می دهد که در سایت وردپرسی خود بارش دانه های برف را نشان دهید. با استفاده از افزونه WP Snow Effect می توانید رنگ برف، میزان بارش برف، فاصله زمانی ایجاد انیمیشن، افکت های ذوب شدن برف و بسیاری موارد دیگر را طراحی کنید. افزونه WP Snow Effect یک روز برفی زیبا و رویایی را در سایت وردپرسی شما ایجاد می کند.

!Christmasify

افزونه های مناسب کریسمس

Christmasify یکی از افزونه های اصلی است که امکانات بسیاری را برای بازدید کنندگان شما فراهم می کند. ویژگی های اصلی شامل برف، پاپانوئل، افزودن تزئینات تصویری، موسیقی و فونت های زیبای کریسمس به وب سایت وردپرس شما است.

شما می توانید پاپانوئل را طوری مدیریت کنید که در صفحات شما پرواز کند. تمام ماژول های آن قابل تغییر بوده و دسترسی به آن آسان است. همچنین برای تلفن همراه مناسب است. افزونه Christmasify بسیار ساده است اما در عین حال بسیار زیبا به نظر می رسد.

شما می توانید تمام گزینه ها را روشن یا خاموش کنید. به بازدیدکننده خود اجازه دهید آهنگ کریسمس را بشنود. همچنین گزینه ای برای افزودن انیمیشن از نوع GIF مانند پرواز پاپانوئل در صفحات وجود دارد.

Christmas Countdown Widget

افزونه های مناسب کریسمس

افزونه Christmas Countdown Widget یک افزونه رایگان وردپرس است که یک تایمر شمارش معکوس به نوار کناری سایت شما و دیگر مکانهای سایت تان که می توان در آن ویجت قرار داد، اضافه می کند.

این افزونه یکی از بهترین افزونه های مناسب کریسمس است که بابا نوئل را در حالیکه به تایمر اشاره می کند و زمان باقیمانده تا کریسمس را نشان می دهد، به سایت شما اضافه می کند.

در روز کریسمس بابا نوئل با پیام ” کریسمس مبارک” به بازدیدکنندگان سایت شما خوش آمد می گوید.

افزونه Christmas Countdown Widget یک پس زمینه ترنسپرنت دارد که به شما این امکان را می دهد که بتوانید آن را با هر قالب وردپرسی که می خواهید استفاده کنید. همچنین شورت کدی دارد که با استفاده از آن می توانید تایمر شمارش معکوس را در صفحات و نوشته های خود نیز نمایش دهید.  همچنین این افزونه هر سال به صورت خودکار بروزرسانی می شود.

Christmas Panda (افزونه های مناسب کریسمس)

افزونه های مناسب کریسمس

افزونه Christmas Panda کاملا رایگان است. از این افزونه برای تزئین سایت خود با درختان کریسمس زیبا، بابانوئل بامزه، بارش برف چشم نواز استفاده کنید. همچنین برای یادآوری به بازدید کنندگان خود که کریسمس است می توانید یک پنجره پاپ آپ نمایش دهید. این افزونه به طور منظم به روز می شود. هر یک از عملکردها (Pop-pup ، بابانوئل و بارش برف) را می توان به طور جداگانه روشن و خاموش کرد. بنابراین می توانید بهترین گزینه ها را انتخاب کنید.

Xmas Lights

افزونه های مناسب کریسمس

افزونه Xmas Lights یک افزونه رایگان دیگر برای تعطیلات کریسمس و از جمله بهترین افزونه های مناسب کریسمس است. این افزونه چراغ های کریسمس را در بالای صفحه اصلی سایت شما نمایش می دهد.

تنها کافی است افزونه را نصب و فعال سازی کنید. پس از فعال سازی این افزونه چراغ های کریسمس بدون هیچ تنظیمات دیگری در سایت شما نشان داده خواهند شد.

Xmas Snow

افزونه های مناسب کریسمس

اگر می خواهید به سایت وردپرسی تان برف اضافه کنید اما نمی خواهید برف تمام صفحه را بپوشاند، افزونه Xmas Snow بهترین انتخاب است. این افزونه یکی از بهترین افزونه های مناسب کریسمس است که افکت های بارش برف را تنها به قسمت بالای سایت اضافه می کند.

Christmas Music

افزونه های مناسب کریسمس

افزونه Christmas Music یک افزونه وردپرسی برای موسیقی کریسمس است. شما با نصب این افزونه که یکی از بهترین افزونه های مناسب کریسمس است، می توانید موسیقی مخصوص کریسمس یا جینگل بلز را روی تمام وب سایت تان یا روی صفحات یا نوشته های خاصی اجرا کنید.

ای افزونه یک دکمه Play/Pause در گوشه سمت راست سایت نشان می دهد که کاربران را قادر می سازد موسیقی را قطع یا اجرا کنند.

قالب های وردپرس مخصوص ایام کریسمس

معمولاً توصیه می شود که مدیران، قالب وب سایت شان را برای مناسبت یا فصل خاصی تغییر ندهند. با این حال اگر صاحب یک سایت شخصی هستید و می خواهید حتماً یک قالب مخصوص کریسمس برای سایت وردپرسی خود نصب کنید، دو قالبی که در ادامه مقاله معرفی خواهند شد می توانند به شما کمک کنند.

Christmas Bells

افزونه های مناسب کریسمس

قالب Christmas Bells یک قالب رایگان و چندمنظوره وردپرس است. این قالب ظاهر و احساس جشن و تعطیلات، مخصوصاً تم و دکوراسیون کریسمس را به سایت شما می دهد. این قالب یک لوگوی سفارشی، اسلایدر محتوا، گزینه های رسانه هدر و بسیاری موارد دیگر را دارد.

Snowflakes

افزونه های مناسب کریسمس

قالب Snowflakes یک قالب رایگان وردپرس برای تم تعطیلات است. این قالب چندین گزینه رنگ، منوی نویگیشن، گالری تصاویر و بسیاری موارد دیگر را دارد. شما می توانید از این قالب برای سایت خود در ایام کریسمس استفاده کنید.

امیدواریم این آموزش مورد توجه شما قرار گرفته باشد. همچنین می توانید مقاله ما را در مورد بهترین افزونه های مناسب کسب و کار در سایت های وردپرسی بخوانید.

درباره ی مینا قدسی

مطلب پیشنهادی

بهترین ابزارهای سئو

بهترین ابزارهای سئو برای آنالیز سایت وردپرس در سال 2021

گوگل مدام در حال بروزرسانی و تجدید نظر در الگوریتم های جستجوی خود است و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *