بهترین افزونه های پاپ آپ ساز (Popup) وردپرس

بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس

پاپ آپ ها راهی عالی برای تولید لید و جذب مخاطب هدفمند در وردپرس هستند. با ساخت پاپ آپ های زیبا به راحتی می توانید بازدیدکنندگان خود را قانع کنید که مشترک لیست ایمیل شما شوند. در این مقاله بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس برای تبدیل بازدیدکنندگان سایت به مشترکان ایمیل را معرفی می کنیم.

اگر می خواهید با لزوم استفاده از لیست ایمیل و نحوه ساخت آن در وردپرس آشنا شوید، مقاله آموزش ساخت لیست ایمیل در وردپرس را مطالعه کنید.

اکثر سرویس های ایمیل مارکتینگ به صورت پیش فرض اجازه ساخت فرم پاپ آپ را به شما می دهند. اما این فرم های پاپ آپ در بیشتر مواقع غیرجذاب بوده و در جلب توجه بازدیدکنندگان موفق عمل نمی کنند. حتی ممکن است برای بازدیدکنندگان آزاردهنده بوده و نتیجه عکس داشته باشند. اگر می خواهید لیست ایمیل خود را افزایش دهید باید فرم های پاپ آپی بسازید که از لحاظ بصری جذاب بوده و با ظاهر شدن در زمان مناسب مورد توجه بازدید کنندگان شما قرار بگیرند.

برای آشنایی با سرویس های ایمیل مارکتینگ و نحوه عملکرد آنها مقاله بهترین افزونه ها و سرویس های ایمیل مارکتینگ وردپرس را مطالعه کنید.

بهترین راه برای ساخت فرم های پاپ آپ در وردپرس استفاده از افزونه های پاپ آپ ساز است. افزونه های زیادی در وردپرس به صورت رایگان و پرمیوم برای ساخت پاپ آپ ارائه شده است. اما در انتخاب یک افزونه مناسب نیز باید دقت کافی را به عمل آورید.

کارایی افزونه های پاپ آپ از اهمیت زیادی برخوردار است. از آنجا که بیشتر افزونه های پاپ آپ از وردپرس برای ردیابی آنالیتیکس استفاده می کنند، بار سرور به میزان قابل ملاحظه ای افزایش پیدا کرده و وب سایت شما را کند می کند. همانطور که می دانید سرعت پایین بارگذاری صفحه، رتبه بندی سئو شما را تحت تأثیر قرار می دهد.

به همین دلیل شما به افزونه ای نیاز دارید که دارای ویژگی تبدیل قدرتمند باشد بدون اینکه سرعت وب سایت شما را پایین بیاورد. در این مقاله بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس که بیشترین محبوبیت و کارایی را در بین دیگر افزونه های ساخت پاپ آپ در وردپرس دارند، معرفی می کنیم.

معرفی بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس

Elementor Pro (بهترین افزونه های پرمیوم پاپ آپ وردپرس)

بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس

افزونه Elementor یکی از بهترین افزونه های صفحه ساز وردپرس است که با استفاده از ویرایشگر بصری کشیدن و رها کردن امکان ساخت هر نوع صفحه ای را می دهد.

اگر نسخه پرمیوم افزونه المنتور – Elementor Pro – را خریداری کنید می توانید به ابزار قدرتمند ساخت پاپ آپ المنتور (Elementor Popup Builder) دسترسی پیدا کنید که به شما امکان ساخت پاپ آپ با استفاده از رابط کاربری قدرتمند المنتور را می دهد.

در حالی که بسیاری از افزونه های پاپ آپ با ساخت پاپ آپ شروع کرده و پس از آن قابلیت های ساخت محدودی را ارائه می دهند، Elementor Pro با یک ویرایشگر قدرتمند محتوا شروع کردن و سپس قابلیت پاپ آپ را اضافه می کند.

به همین دلیل اگر بخواهید توانایی کنترل کامل طراحی پاپ آپ ها را داشته باشید، Elementor Pro یک انتخاب عالی و از بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس است. کمتر افزونه ای را می توان یافت که مانند Elementor Pro تا این حد آزادی و قابلیت انعطاف در طراحی پاپ آپ داشته باشد.

Elementor Pro گزینه های هدفمند پیشرفته را نیز ارائه می دهد. به عنوان مثال می توانید بعد از تعداد مشخصی بازدیدهای صفحه یا تعداد مشخصی جلسات، پنجره پاپ آپ را باز کنید. حتی می توانید پنجره های پاپ آپ را براساس ابزاری که کاربر از آن استفاده می کند مانند موبایل، تبلت یا دسکتاپ، کنترل کنید.

پاپ آپ ها براساس عملیات مختلفی مانند اسکرول کردن، کلیک کردن، بارگذاری صفحه، غیرفعال بودن و قصد خروج نشان داده می شوند. شما می توانید پاپ آپ های خاصی را در نوشته هایی با برچسب ها، نویسندگان یا دسته های خاص نشان دهید. این افزونه با افزونه WooCommerce نیز به خوبی ادغام شده است.

با این حال هنگامی که حرف از آنالیتیکس به میان می آید، Elementor Pro دچار مشکل می شود. تا تاریخ انتشار این مقاله هیچ ابزار ردیابی درون ساخته و تست A/B در Elementor Pro ارائه نشده است. البته Elementor Pro به تازگی ویژگی سازنده پاپ آپ خود را عرضه کرده است و احتمال اینکه در آینده قابلیت های آن را قوی تر کند، زیاد است.

OptinMonster (بهترین افزونه های پرمیوم پاپ آپ وردپرس)

بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس

OptinMonster یکی از بهترین افزونه های تولید لید و جذب مخاطب هدفمند وردپرس است. این افزونه برای کمک به سایر استراتژی های بازاریابی نیز استفاده می شود. بیش از 700000 وب سایت از OptinMonster به دلایل مختلف استفاده می کنند.

OptinMonster علاوه بر راه حل های استاندارد تولید لید یک افزونه وردپرس به نام Popups by OptinMonster دارد که از بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس است.

رابط کاربری کشیدن و رها کردن این افزونه باعث شده است همه افراد صرف نظر از سطح مهارت های فنی شان بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. Popups by OptinMonster علاوه بر ساخت پاپ آپ به شما امکان می دهد کمپین های دیگری مانند موارد زیر را بسازید:

 • فرم های In-line
 • فرم های خاص تلفن همراه
 • هدرهای شناور
 • نوار ابزار فوتر
 • دروازه خوش آمدگویی
 • و بسیاری موارد دیگر

OptinMonster هدف گذاری پیشرفته ای را براساس رفتار هر بازدیدکننده ارائه می دهد. این تکنولوژی به منظور نشان دادن پاپ آپ ها در بهترین زمان ممکن برای کسب بیشترین نرخ تبدیل ساخته شده است و تخصص آنها در تکنولوژی قصد خروج است.

به این معنی که نرم افزار براساس رفتار مرورگر کاربر تشخیص می دهد که کاربر چه زمان قصد خروج از سایت را دارد. به عنوان مثال با باز کردن یک تب جدید متوجه می شود که احتمال اینکه کاربر بخواهد سایت را ترک کند زیاد است بنابراین بهترین زمان برای نشان دادن پاپ آپ است زیرا مزاحم کاربر نشده و قبل از اینکه کاربر سایت را ترک کند نیز پاپ آپ به او نشان داده می شود.

تمام کمپین های ساخته شده با OptinMonster کاملاً رسپانسیو و موبایل دوستانه هستند. این افزونه با نرم افزار ایمیل مارکتینگ مورد استفاده شما به خوبی ادغام می شود و بهترین افزونه برای افزایش لیست ایمیل است. شما با استفاده از این افزونه می توانید تست های A/B را اجرا کرده و همچنین برای تمام کمپین ها به گوگل آنالیتیکس دسترسی داشته باشید.

Convert Pro

بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس

Convert Pro یک نسخه ارتقا یافته افزونه محبوب Convert Plus است که خود برند سازی مجدد افزونه Convert Plug است. توسعه دهندگان تمام تجربیاتی و دانشی که از Convert Plug و Convert Plus آموخته اند را جمع کرده و سعی کرده اند آن را به یکی از بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس تبدیل کنند که نتیجه کار افزونه Convert Pro است.

Convert Pro قابلیت های بسیار زیادی دارد. این افزونه دارای یک رابط کاربری کشیدن و رها کردن بصری است که به شما اجازه سفارشی سازی پاپ آپ های متنوعی شامل پاپ آپ های تمام صفحه، نوتیفیکیشن بار و بسیاری موارد دیگر را می دهد.

برخی از ویژگی های دیگر افزونه Convert Pro عبارت است از:

 • ویرایشگر بصری کشیدن و رها کردن که شخصی سازی پاپ آپ را بسیار آسان می کند.
 • قالب های بسیار زیاد
 • آنالیتیکس درون ساخته  
 • سیستم تست A/B دقیق برای بهینه سازی پاپ آپ ها
 • ادغام شده با تمام سرویس های اصلی ایمیل مارکتینگ

افزونه Convert Pro از لحاظ قابلیت مشابه افزونه OptinMonster است اما برخلاف آن یک افزونه واقعی است و همه چیز در سرور شما اتفاق می افتد.

تنها نقطه ضعف افزونه Convert Pro این است که وقتی می خواهید از این افزونه در بیش از یک سایت استفاده کنید، نمی توانید مانند OptinMonster ایمیل های خود را از طریق یک داشبورد واحد مدیریت کنید، بلکه در هر سایت باید نصب های مجزایی انجام دهید.

Bloom

بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس

Bloom یکی از بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس است که توسط تیم Elegant Themes توسعه یافته است. این افزونه به شما امکان می دهد فرم های پاپ آپ زیبایی را از پیشخوان وردپرس خود بسازید.

Bloom یک افزونه پرمیوم است اما اگر می خواهید قبل از خرید آن را تست کنید می توانید از سایت دموی افزونه استفاده کنید.

Bloom دارای سازنده کشیدن و رها کردن نیست اما بیش از 100 قالب آماده دارد که می توانید آنها را برحسب نیازهای خود شخصی سازی کنید. بنابراین نیازی به ساخت فرم ها از ابتدا وجود ندارد.

Bloom یکی از زیباترین داشبوردها را در مقایسه با دیگر افزونه ها دارد و در آن می توانید تست های A/B انجام داده و آنالیتیکس پاپ آپ های خود را مشاهده کنید.

برخی ویژگی های این افزونه عبارت است از:

 • قالب های درون ساخته: Bloom به شما امکان انتخاب از بین بیش از 100 قالب آماده را می دهد.
 • پیشخوان Bloom :Bloom یک پنل سفارشی در پیشخوان وردپرس ارائه می دهد که در آن می توانید گزارش های دقیقی در مورد اکانت Bloom، لیست ها، نرخ های تبدیل و داده ها را مشاهده کنید.
 • تست A/B: شما می توانید کارایی فرم های خود را با استفاده از تست A/B مقایسه کرده و ببینید کدام یک کارایی بیشتری دارد.

نقطه ضعف این افزونه نداشتن رابط کاربری بصری است که اگر بخواهید تغییرات را مشاهده کنید باید روی دکمه پیش نمایش کلیک کنید. همچنین به دلیل فقدان سازنده کشیدن و رها کردن ساختن پاپ آپ ها از ابتدا اندکی مشکل است.

Ninja Popups

بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس

Ninja Popups یکی از پرفروش ترین و بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس است که دارای سازنده پاپ آپ کشیدن و رها کردن و بیش از 70 قالب و افکت انیمیشنی است.

Ninja Popups علاوه بر فرم های پاپ آپ به شما اجازه ساخت انواع دیگر پاپ آپ ها شامل نمایش ویدئویی و باکس های اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی را می دهد. فناوری ضد adblocker این امکان را به شما می دهد تا پاپ آپ های خود را حتی به بازدیدکنندگانی که از مسدود کننده تبلیغات استفاده می کنند، نشان دهید.

Ninja Popups دارای هدف گذاری در سطح صفحه است و پاپ آپ ها را براساس گزینه هایی مانند عمق اسکرول، زمان بودن در صفحه، قصد خروج و غیرفعال بودن کاربر نشان می دهد.

Sumo

بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس

Sumo یکی از بهترین افزونه های ساخت فرم پاپ آپ در وردپرس است که نه تنها باعث افزایش لیست ایمیل شما می شود بلکه به شبکه های اجتماعی، لینک سازی و آنالیتیکس سایت شما هم کمک می کند.

این افزونه دارای ماژولی به نام سازنده لیست (List Builder) است که به شما اجازه ساخت پاپ آپ را می دهد. شما می توانید پاپ آپ ها را به گونه ای تنظیم کنید تا براساس منبع ترافیک یا عوامل مختلف مانند کلیک ها، زمان بودن در صفحه، قصد خروج و عمق پیمایش نمایش داده شوند.

اگرچه این افزونه به صورت رایگان نیز عرضه شده است اما در نسخه رایگان آن تنها یک قالب وجود دارد و برای حذف برند Sumo از فرم های خود باید نسخه پرمیوم این افزونه را خریداری کنید.

Icegram (بهترین افزونه های رایگان پاپ آپ وردپرس)

بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس

Icegram یکی از بهترین افزونه های رایگان ساخت فرم پاپ آپ در وردپرس است که به شما امکان ساخت پاپ آپ را از پیشخوان وردپرس می دهد. رابط کاربری این افزونه مبتنی بر متن است که باعث شده است نسبت به دیگر افزونه های معرفی شده در این مقاله کمتر کاربر پسند باشد.

گزینه های نمایش پاپ آپ در افزونه Icegram شامل زمان ماندن در صفحه، قصد خروج، غیرفعال بودن کاربر، کلیک ها و تأخیر زمانی است. گزینه های هدف گذاری شامل صفحه، بازخورد کاربر، دستگاه و موقعیت مکانی است.

افزونه Icegram چیزی بیش از یک سازنده فرم پاپ آپ است. این افزونه در کنار ایجاد پاپ آپ ها و فرم های optin امکان ساخت دکمه های CTA برای هدایت بازدیدکنندگان به هر صفحه ای که می خواهید را می دهد.

این افزونه به میزان کافی ویژگی هایی که لازم دارید را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد اما برای دستیابی به ویژگی های بیشتر باید نسخه Pro افزونه را خریداری کنید.

در مقاله آموزش افزونه Icegram می توانید اطلاعات بیشتری درباره این افزونه و نحوه کار با آن به دست آورید.

Popup Builder

بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس

Popup Builder یکی از بهترین افزونه های رایگان پاپ آپ مخزن وردپرس است که به شما امکان می دهد هر نوع محتوا را در پاپ آپ های خود وارد کرده و افکت های انیمیشنی سفارشی تولید نمایید.

این افزونه ویژگی هایی مانند بستن خودکار، هدف قرار دادن مجدد کاربر، محرک های تأخیر زمانی و ادغام با ارائه دهندگان سرویس های ایمیل مانند MailChimp و AWeber را ارئه می دهد.

برخی ویژگی های این افزونه عبارت است از:

 • افزونه Popup Builder یک ویژگی پاپ آپ اسکرول منحصر به فرد دارد. به این معنی که وقتی کاربر در سایت شما اسکرول می کند، پاپ آپ بارگذاری می شود.
 • این افزونه با افزونه WPML کاملاً ادغام شده است و شما می توانید پاپ آپ ها را به هر زبانی که بخواهید به سایت خود اضافه کنید.
 • افزونه Popup Builder مانند Divi و Visual Composer از سازنده کشیدن و رها کردن پشتیبانی می کند.

اگر می خواهید از شبکه های اجتماعی خود از طریق پاپ آپ ها لایک دریافت کنید، باید نسخه Pro این افزونه را خریداری کنید. این افزونه مانند افزونه Popup Maker پاپ آپ خروج ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این افزونه و نحوه استفاده از آن مقاله آموزش افزونه Pop Builder را مطالعه بفرمایید.

Popup Maker

بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس

Popup Maker یکی از بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس است که قابلیت انعطاف زیادی را با توجه به آنچه که می توانید بسازید ارائه می دهد. علاوه بر ساخت انواع فرم های opt-in شامل پاپ آپ لایت باکس، پاپ آپ چسبنده، پاپ آپ slide-in و بسیاری موارد دیگر، می توانید اعلانات کوکی، لایت باکس های ویدئویی، باکس های اعلان و بسیاری موارد دیگر را بسازید.

ویژگی خوب این افزونه ادغام با WooCommerce است که به شما امکان می دهد کاربران را براساس آیتم های سبد خرید، داده خرید و بسیاری موارد دیگر هدف قرار دهید. همچنین با بسیاری از افزونه های محبوب وردپرس مانند افزونه WPForms، افزونه Contact Form 7 و غیره ادغام شده است.

اما این افزونه نیز مانند Icegram فاقد ویرایشگر بصری است که باعث می شود کمتر مورد پسند کاربران باشد.

شما می توانید از افزونه Popup Maker به صورت رایگان استفاده کنید اما برای دستیابی به ویژگی های بیشتر مانند ویژگی قصد خروج می توانید نسخه Pro افزونه را خریداری کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این افزونه و نحوه استفاده از آن مقاله آموزش افزونه Popup Maker را مطالعه کنید.

Popups (بهترین افزونه های رایگان پاپ آپ وردپرس)

بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس

Popups همانطور که از نامش پیدا است یکی از افزونه های قدرتمند و رایگان وردپرس برای ساخت فرم های پاپ آپ است. این افزونه به شما امکان نمایش چندین پاپ آپ برای دریافت لایک های اجتماعی، فرم نمایش اشتراک، اعلان های کوکی و بسیاری موارد دیگر را می دهد.

افزونه Popups پنج مکان مختلف برای قرار دادن پاپ آپ ها در وب سایت شما ارائه می دهد. برخی از ویژگی های این افزونه عبارت است از:

 • فرکانس پاپ آپ: شما می توانید تعداد روزها برای بازگشت بازدیدکنندگان برای نمایش مجدد پاپ آپ را تنظیم کنید.
 • شخصی سازی: شما می توانید رنگ، تایپوگرافی، پس زمینه، مرز، و تیرگی پس زمینه را برای هر پاپ آپ سفارشی سازی کنید.
 • پاپ آپ های قابل فیلتر: اگر می خواهید پنجره های پاپ آپ را به کاربران خاصی اختصاص دهید، می توانید از گزینه فیلتر استفاده کرده و بر اساس کامنت های کاربر، بازدیدهای صفحه، موتورهای جستجو و نقش کاربر هدف گذاری کنید.
 • سازگاری: این افزونه پاپ آپ با افزونه های محبوب وردپرس مانند افزونه WPForms ، افزونه MailChimp ، افزونه Jetpack و غیره سازگار است.

این افزونه قابلیت تست A/B را ندارد. اگر می خواهید از مزایای این ویژگی برخوردار شوید باید نسخه Pro افزونه را خریداری کنید. همچنین نسخه رایگان افزونه Popups دارای پشتیبانی نیست.

MailOptin

بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس

MailOptin یک افزونه در حال رشد وردپرس است که بازدید کنندگان وب سایت شما را با استفاده از انواع مختلف فرمهای Opt-in از جمله پاپ آپ ها، نوار های اعلان، فرم های داخلی یا جاسازی شده، باکس های پیمایش، اسلایدها، فرم های نوار کناری و غیره به مشترکین ایمیل تبدیل می کند.

این افزونه دارای قالب های بسیار زیاد حرفه ای و موبایل دوستانه ای است که می توانید از آنها استفاده کرده و انواع فرم های مختلف را نمایش دهید. همچنین دارای تریگر های نمایش مختلف مانند هدف گیری سطح صفحه، قصد خروج، زمان باقی ماندن در سایت، بازدیدهای صفحه، پیمایش در صفحه، تشخیص adblock و refferal، هدف قرار دادن دستگاه، بازدید کنندگان جدید در مقابل بازگشتی و غیره است و با کلیه ارائه دهندگان اصلی بازاریابی ایمیل و CRM از جمله Hubspot ادغام شده است.

MailOptin هم به صورت رایگان و هم پرمیوم عرضه شده است. شما می توانید این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و با ویژگی های اصلی آن آشنا شوید. سپس با خریداری نسخه Pro از ویژگی های پیشرفته و قدرتمند و پشتیبانی عالی آن بهره ببرید.

جمع بندی

پنجره های بازشو یا پاپ آپ چه از آنها متنفر باشید یا دوستشان داشته باشید، جواب می دهند. در این مقاله بهترین افزونه های پاپ آپ ساز وردپرس را معرفی کرده ایم. بعضی از این افزونه ها ابزارهای پاپ آپ ساز ساده با ویرایشگر ابتدایی هستند و بعضی دیگر سازنده های کشیدن و رها کردن دقیق، آزمایش A / B و ویژگی های پیشرفته تری دارند که باید آنها را خریداری کنید.

امیدواریم این آموزش مورد توجه و استفاده شما قرار گرفته باشد.

درباره ی مینا قدسی

مطلب پیشنهادی

بهترین افزونه های شبکه های اجتماعی

19 افزونه برتر شبکه های اجتماعی وردپرس برای افزودن دکمه های اشتراک گذاری

شبکه های اجتماعی بستر بسیار مناسبی برای معرفی وب سایت وردپرس شما و جذب ترافیک …

3 دیدگاه

 1. ریحانه ربیعی

  ممنونم از مقایسه افزونه های پاپ آپ

 2. سلام از چه افزونه ای برای مطالب پیشنهادی که با اسکرول ظاهر میشه استفاده میکنید ؟؟؟

  • مینا قدسی

   سلام ..سایت مدیر وردپرس از افزونه خاصی برای نمایش پست های مشابه استفاده نمی کنه و کدنویسی بر روی قالب و صفحات سایت اعمال شده که با توجه به دسته بندی پست در حال مطالعه، دیگر پست های مشابه را نمایش می ده، اما برای نمایش نوشته های مرتبط می توانید مقاله بهترین افزونه های آخرین نوشته ها و مطالب مرتبط وردپرس رو مطالعه کنید. افزونه های معرفی شده در این مقاله به شما امکان می دن که زمان و نحوه نمایش مطالب پیشنهادی رو براساس معیارهای مختلف تنظیم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *