بهترین افزونه های SMTP وردپرس برای رفع مشکلات ارسال ایمیل در سال 2019

بهترین افزونه های SMTP وردپرس

اگر شما هم از جمله افرادی هستید که با مشکل ارسال و دریافت ایمیل در وردپرس مواجه هستند و ایمیل هایتان سر از پوشه اسپم در می آورد، ساده ترین و بهترین روش برای حل این مشکل استفاده از افزونه های SMTP وردپرس است. در این مقاله بهترین افزونه های SMTP وردپرس را معرفی می کنیم.

ارسال و دریافت ایمیل از سایت وردپرسی گاهی می تواند یک چالش سخت باشد. وردپرس به صورت پیش فرض جوری برنامه نویسی نشده است که بتواند ایمیل ها را از طریق سیستم به خوبی ارسال کند. البته عملیات ارسال را انجام می دهد اما احتمال اینکه ایمیل ارسال شده سر از پوشه اسپم دربیاورد زیاد است.

دو دلیل تکنیکی اصلی برای عدم ارسال موفقیت آمیز ایمیل ها در وردپرس وجود دارد. اولین دلیل پیکربندی سرور و دومین دلیل فیلترینگ اسپم ها است.

وردپرس به صورت پیش فرض از تابع mail PHP برای ارسال اطلاعیه های ایمیل استفاده می کند. اما بسیاری از شرکت های هاستینگ وردپرس استفاده از این تابع را به دلایل امنیتی و اسپم محدود کرده اند.

به علاوه، ارائه دهندگان معروف خدمات ایمیل تمام ایمیل های دریافت شده را بررسی کرده و آنها را برای تحویل دادن، فرستادن به پوشه اسپم یا بلاک کردن دسته بندی و مشخص می کنند. فیلترهای اسپم ایمیل ها را بررسی می کنند تا مطمئن شوند از طرف سرورهای معتبر ایمیل ارسال می شوند. ایمیل های پیش فرض وردپرس از این بررسی با موفقیت عبور نکرده و گاهی حتی به پوشه اسپم نیز نمی رسند.

خوشبختانه راه حل بسیار ساده ای برای حل این مشکل وجود دارد و آن استفاده از افزونه های SMTP وردپرس است. افزونه SMTP یک جایگزین برای هاست به عنوان مسئول ارسال ایمیل ها فراهم می کند. در این صورت به جای هاست افزونه ایمیل ها را ارسال می کند و می توانید به راحتی از وردپرس ایمیل ارسال کنید. استفاده از افزونه های SMTP وردپرس برای سایت هایی که کسب و کار آنلاین دارند بسیار مهم است و از جمله افزونه های ضروری کسب و کار در سایت های وردپرسی به شمار می رود.

اگر می خواهید مشکل ارسال ایمیل از وردپرس نداشته باشید توصیه ما به شما استفاده از افزونه های ساده، سبک و رایگان SMTP وردپرس است. در این مقاله بهترین افزونه های SMTP وردپرس را به شما معرفی می کنیم.

معرفی بهترین افزونه های SMTP وردپرس

WP Mail SMTP by WPforms   

بهترین افزونه های SMTP وردپرس

افزونه WP Mail SMTP یکی از محبوب ترین و بهترین افزونه های SMTP وردپرس است. این افزونه از جمله افزونه هایی است که تابع mail وردپرس را مجدداً تنظیم کرده و از SMTP به عنوان جایگزینی برای ایمیل استفاده می کند.

افزونه WP Mail SMTP با تمام سرویس های اصلی ایمیل مانندLive، Microsoft، Outlook Yahoo، Gmail و دیگر سرویس های ارسال ایمیل که SMTP را ارائه می دهند کار می کند. افزونه WP Mail SMTP توسط تیم WPforms پشتیبانی شده و ساده،سبک و قابل پیکربندی است. برخی از ویژگی های این افزونه عبارت است از:

 • قابلیت ارسال ایمیل تست برای بررسی تنظیمات و اطمینان از عملکرد درست آن
 • تنظیم برخی گزینه ها شامل ارسال کننده ایمیل، هاست، مسیر بازگشت، پورت، احراز اصالت، رمزگذاری و موارد دیگر
 • قابلیت انتخاب بین سرور SMTP سفارشی و ارسال کننده php درون ساخته
 • ارائه چهار گزینه مختلف برای راه اندازی SMTP شامل Mailgun ، SendGrid ، Gmail و SMTP های دیگر

Post SMTP

بهترین افزونه های SMTP وردپرس

Post SMTP نسل بعدی افزونه WP Mail SMTP است که یکی از بهترین افزونه های SMTP وردپرس می باشد. Post SMTP اولین و تنها افزونه ای است که از آخرین استانداردهای امنیتی پشتیبانی می کند. با استفاده از OAuth 2.0 در این افزونه لازم به ذخیره پسورد ایمیل در پایگاه داده وردپرس نیست.

تست اتصال و ویزارد راه اندازی هوشمند افزونه Post SMTP سرور SMTP شما را برای شناسایی بلوک های فایروال و حذف خطاهای پیکربندی اسکن می کند. این افزونه کتابخانه SMTP پیش فرض وردپرس، PHPMailer را با Zend_Mail جایگزین کرده و هرگز یک ایمیل را از دست نمی دهد. برخی از ویژگی های این افزونه عبارت است از:

 • استفاده آسان، ویزارد راه اندازی قدرتمند برای پیکربندی درست و کامل
 • تستر اتصال با درجه تجاری برای تشخیص مسائل مربوط به سرور
 • پشتیبانی از پیاده سازی اختصاصی OAuth 2.0 Gmail، Hotmail و Yahoo
 • قابلیت ارسال ایمیل ها حتی اگر پورت ها بلاک شده باشند

Easy WP SMTP

بهترین افزونه های SMTP وردپرس

یکی از بهترین افزونه های SMTP وردپرس افزونه Easy WP SMTP است. این افزونه به این منظور طراحی شده است که مانع از سردر آوردن ایمیل های وردپرس در پوشه اسپم و هرزنامه شود. افزونه Easy WP SMTP رایگان بوده و توسط WP eCommerce توسعه داده شده است. اگر کاربران در سرویس های ارائه دهنده ایمیل مانند Gmail، Yahoo و Hotmail از قبل حساب کاربری داشته باشند می توانند از سرورهای SMTP آنها استفاده کنند.

نقطه قوت افزونه Easy WP SMTP نصب و راه اندازی آسان و همچنین پشتیبانی سریع و مستندات دقیق و مفصل آن است. این افزونه به کاربران اجازه می دهد ایمیل های ارسال شده از طرف وردپرس و تنظیمات آن را تست کنند. برخی از ویژگی های این افزونه عبارت است از:

 • نصب و استفاده آسان
 • استفاده از سرور SMTP Gmail، Yahoo، Hotmail در صورت داشتن اکانت
 • امنیت خوب
 • ارسال ایمیل با استفاده از سرور SMTP
 • داشتن گزینه ای برای فعال کردن ورود به سیستم اشکال زدایی برای بررسی اینکه آیا ایمیل ها با موفقیت ارسال شده اند یا خیر
 • دارا بودن گزینه ای برای برون بری یا درون ریزی تنظیمات SMTP

WP Email SMTP

بهترین افزونه های SMTP وردپرس

افزونه WP Email SMTP از بهترین افزونه های SMTP رایگان وردپرس و بسیار کاربر دوستانه است. این افزونه برای اتصال هر نوع فراهم کننده سرویس SMTP برای ارسال ایمیل از وب سایت وردپرسی استفاده می شود.

افزونه WP Email SMTP تابع mail وردپرس را بای پس کرده و با استفاده از هر نوع پروتکل SMTP بسته به انتخاب شما ایمیل ها را ارسال می کند. این افزونه دارای امتیاز بالایی در مخزن وردپرس است و پشتیبانی قوی و اسکرین شات های مفیدی دارد. برخی از ویژگی های این افزونه عبارت است از:

 • کاربران با استفاده از این افزونه می توانند به راحتی به سرویس های SMTP مانند Amazon SES، MailGun، MailGet، SendGrid، MailJet و بسیاری دیگر متصل شوند.
 • برای بررسی اینکه تنظیمات به خوبی عمل می کند یا خیر می توانید یک ایمیل تست ارسال کنید.
 • می توانید برخی تنظیمات شامل ارسال کننده ایمیل، هاست، مسیر بازگشت، پورت، احراز اصالت و موارد دیگری را تنظیم کنید.

Mail Bank

بهترین افزونه های SMTP وردپرس

WP Mail Bank یکی از ده ها افزونه ای است که توسط شرکت هندی Tech-Banker برای وردپرس ساخته شده است. این افزونه یکی از بهترین افزونه های SMTP وردپرس است که بسیار قابل پیکربندی است. افزونه WP Mail Bank به صورت مرتب بروزرسانی شده و با بیش از 40000 نصب فعال یکی از افزونه های محبوب SMTP وردپرس نیز هست. برخی از ویژگی های این افزونه عبارت است از:

 • قابلیت پیکربندی آسان پارامترهای عمومی ایمیل
 • پیکربندی گزینه های در دسترس کمتر
 • ابزار تست ایمیل برای اطمینان از نصب و کارکرد درست تنظیمات
 • قابلیت انتخاب بین سرور SMTP سفارشی و ارسال کننده php درون ساخته

امیدواریم این آموزش در سایت مدیر وردپرس برای شما مفید بوده و توانسته باشید افزونه مورد نظر خود را پیدا کنید. دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید.

درباره ی مینا قدسی

مطلب پیشنهادی

زمینه های سفارشی وردپرس

زمینه های سفارشی (Custom Fields) در وردپرس چیست + معرفی افزونه ها

زمینه های دلخواه یا زمینه های سفارشی وردپرس که به آنها متاپست نیز گفته می …

یک دیدگاه

 1. ممنون از مطلبتون

  من سایتم مشکل پیدا کرده بود و همه smtp ها رو نصب می کردم ولی هیچ ایمیلی ارسال نمی شد. آخرین افزونه mail bank بود که با نصبش مشکلات سایت حل شد

  ممنونم. فقط این سایت این افزونه قدرتمند رو معرفی کرده بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *